Je možné objednať vzorkovník farieb?

Otázka Markéta

Dobrý deň, Chcem Vám napísať osobný email, nie verejné hodnotenie. Som spokojná s koncepciou a celkom aj s výdržou lakov. Bohužiaľ s odtieňmi už výrazne menej. Vyberám ich poctivo a dôkladne, ale skutočnosť sa od prezentovaného odtieňa pomerne dosť odlišuje. Zakúpila som od Vás niekoľko odtieňov, ale z celkového množstva 15-20 ks lakov mi vyhovuje, či ako tak zodpovedá menej ako tretina, čo nie je uspokojivý výsledok. Nejde len o zbytočne vynaložené peniaze, ale aj o ekologickú záťaž. Viem že tie nevyhovujúce laky nikdy nepoužijem, takže ich asi čoskoro vyhodím a to ma, úprimne, naozaj trápi. Nie je možné dostať nejaký vzorkovník farieb, ktorý by naozaj „sedel“? keby sa laky dali vybrať v drogérii, je to pohoda, ale takto je to streľba naslepo. Vďaka za spätnú väzbu a pomoc s problémom.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Markéta, Sme veľmi radi, že s produktmi od nás ste spokojná. Čo sa týka farebností, tak s tými samozrejme budeme vždy "tak trochu bojovať", pretože každá zo zákazníčok má iný monitor, inak sa farby produktov zobrazujú na počítačoch, inak na mobiloch, inak na drahých, inak na lacných... ..
Preto sme sa rozhodli už pred viac ako rokom a pol vyjsť našim zákazníčkam v ústrety a nafotiť im na našom webe skutočný vzorkovník lakov a gél lakov. Tieto skutočné vzorkovníky máme umiestnené vždy v úvode kategórie a po kliknutí na ne sú farebnosti veľmi krásne a dobre vidieť. Celková ponuka nafotených vzorkovníkov je v našom blogu, tu je odkaz:

Odkedy máme nafotené skutočné vzorkovníky, tak nemáme u našich zákazníčok väčšinou problém s farebnosťami, ale samozrejme je celkom isté, že sa určite stáva, že sa predstava môže líšiť od reality. V tomto prípade, ak sa farebnosť skutočne úplne rozchádza s predstavou zákazníčky, je najlepšie produkty vrátiť späť, v 14 dennej zákonnej lehote. Samozrejme potom produkty buď vymeníme za iné po dohode so zákazníčkou alebo vrátime peniaze. Nemá iste vôbec žiadny zmysel si nechávať laky, o ktorých viete, že ich nevyužijete. Vždy sa snažíme našim zákazníčkam vyjsť v ústrety, a to aj maximálnou možnou telefonickou konzultáciou o farebnostiach produktov, farby popisujeme slovne ako najlepšie vieme a zároveň zákazníčku aj ihneď vzorky farieb fotíme a zasielame na WhatsApp, pokiaľ je to možné. Skrátka tak, aby sme čo najviac pomohli a predišli zbytočným sklamaním. Pokiaľ teda aj Vám by táto telefonická konzultácia vyhovovala, tak samozrejme sme Vám k dispozícii kedykoľvek v rámci našej otváracej doby kamenného obchodu Po - Pi od 9.30 do 17 h av sobotu od 9 do 12.30 h na čísle 777075875.

Ďalej ešte by sme chceli informovať, že pri každom konkrétnom produkte máme v podrobnom popise vpravo napísané Doplnkové parametre, kde sa snažíme popísať farbu (napríklad ružová, červená atď.) a ďalej typ farby (pastelová, priehľadná, glitrová, perleťová)
Pokiaľ teda sa chystáte si nejaké laky na našom webe objednávať, tak veľmi radi budeme nápomocní na telefóne s popisom farieb. V našej ponuke sú stovky odtieňov lakov na nechty Solargel a každé 3 mesiace vždy pribudne 8 nových farieb – kolekcia jar, leto, jeseň, zima.
Čo sa týka Vášho posledného dotazu, či je možné si u nás zakúpiť skutočný vzorkovník farebnosťou lakov na nechty Solargel od Kinetics, tak určite to možné je. Na webe tento vzorkovník zatiaľ v ponuke nemáme, pretože je pomerne drahý. Objednávame ho u výrobcu skôr individuálne, pre konkrétne zákazníčky, väčšinou profesionálky manikérky a pedikérky. Vzorkovník s 319 odtieňmi farieb Solargelov, ktoré sú v našej ponuke, stojí 990 Kč. Vzorkovník je vždy veľmi drahý preto, že je nesmierne pracný a profesionálke tvrvá veľa hodín, kým ho zhotoví. Práca na vzorkovníku musí byť nesmierne starostlivá, presná, laky sa nanášajú v dvoch vrstvách a musia sa čakať na preschnutie atď. atď. Navyše musí byť spracovaný systémovo, podľa farebností. Vzorkovník teda v tak obrovskom počte farebností bude vždy drahšou záležitosťou vďaka jeho prácnosti.
Pokiaľ by ste oň mali záujem, tak samozrejme určite veľmi radi ho pre Vás objednáme.

Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak píšte alebo volajte na číslo 777075875, vždy sa Vám budeme radi venovať.
Eva Klug Plachá BIO NAILS