Je polygél nude priehľadný?

Otázka Hanka

Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či tento polygél

.


v nude farbe je v skutočnosti priehľadný? Včera som vyzdvihla balíče, na tube je napísané Nude, ale bohužiaľ, až keď som vytlačila do formičky a mala pripravené nechty, tak som zistila, že je vlastne úplne priehľadný. Ide o nejaký omyl alebo to je štandardná vlastnosť? Pretože sa priznám, že ako začiatočníkovi s formičkami a celkovo polygélom sa mi s priehľadným pracuje vlastne celkom dosť zle. Ďakujem.


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Hanka,
čo sa týka nášho Polygelu v odtieni nude, tak je to správne, jedná sa o polopriehľadnú, teda transparentnú farbu, ktorá je jemne zatonovaná do tej nude farbičky. Ak by ste chceli, aby bola farba sýtejšia a viac krycia, tak je lepšie zvoliť farbu Peony, tá je zo všetkých najviac krycia:

.


Inak len aby ste vedeli, možno ste si nevšimli, že pri každom produkte, teda aj Polygele, máme v podrobných informáciách hneď na začiatku napísané, o aký typ farby sa jedná, či o polopriehľadnú - transparentnú alebo kryciu - cover. Tu je kópia textu z nášho webu k farbe nude:

Popis produktu
Odtieň NUDE je polopriehľadný - transparentný.

.

Je teda vždy ideálne si prečítať podrobné informácie o produkte, aby ste vedeli, o aký typ farby ide. O farbách tiež píšeme v Doplnkových parametroch, kedy tam vidíte typ farby napríklad nude a potom je tam aj slovo Transparentnosť. U tohto slova keď je zo šiestich štvorčekov čierny iba jeden, tak sa jedná o kryciu nepriehľadnú farbu, naopak keď je u tohto slova čiernych väčšina štvorčekov, tak sa jedná o farbu polopriehľadnú. Majte sa veľmi pekne a pokiaľ by ste si nabudúce s čímkoľvek nebola istá, tak určite sa ozvite na číslo 777075875, vždy sa Vám budeme veľmi radi venovať. Eva Plachá BIO NAILS