Katalógy značiek Bio-nails, Kinetics, Truscada + vzorky

Otázka Zdenka

Dobry deň, rada by som sa spýtala, či a kde je možné získať katalóg Kinetics, Truscady a Bio nails. Bohužiaľ bývam na druhej strane republiky - v Tachovej, tak pre mňa nie je možné zastaviť sa u Vás na predajni. ???? Napriek tomu by som sa rada o týchto značkách dozvedela viac a určite by som do budúcna (v marci by som chcela otvoriť svoj nechtový salón) rada pracovala s ostrnejšou nechtovou kozmetikou. Ide mi tiež o vzorkovníky, predsa len zobrazenie na display mobile alebo PC môže byť nepresné.

Ďakujem za prípadné info a prajem pekne deň, Zdenka


Odpoveď Eva

Pekný večer, slečna Zdenko,

veľmi ma teší Váš záujem o šetrné hypoalergénne produkty, ktoré ponúkame od viacerých značiek. Veľmi rada Vám zašlem katalógy značiek Kinetics (je v angličtine) a Truscada (je v slovenčine a angličtine). Katalóg značky Bio-nails momentálne nie je k dispozícii, vďaka veľkému nárastu noviniek sa teraz bude spracovávať nová verzia, ktorá bude určite k dispozícii do leta tohto roku)) Veľmi rada Vám ale zašlem 5 ml vzorku nášho najpredávanejšieho gélu od značky Bio-nails, jedná sa o hypoalergénny BB gél fiber s obsahom sklených vlákien. Vyskúšajte ho, je naozaj skvelý a veľmi chválený, ako zo strany žien pre domáce využitie, tak hlavne profesionálok, ktoré BB gély skutočne veľmi chvália a nakupujú ich nielen v priehľadných variantoch, ale aj zatónovaných

Všetko Vám teda prihodím k Vašej objednávke, nech môžete žmurknúť. Pridám aj nejaké vzorčeky luxusných krémov Kinetics
Čo sa týka vzorkovníkov, tak tam je jediná možnosť, nafotiť Vám ich a zaslať mailom. To mnohým zákazníčkam pomôže. Chápem, že so zobrazením farebností je to trošku problém, pretože každý z nás má skrátka iný monitor a iný mobil)) Pokiaľ teda máte záujem o zaslanie nafotených vzorkovníkov, tak ma prosím radšej ešte znovu napíšte) Tým, že Vám teraz píšem z domu a nie som pri sebe v obchode, tak na to na 100% zabudnem)
Veľmi Vám ďakujem za dôveru v naše produkty a budem sa tešiť na spoluprácu s Vami.
Pekné dni a nech sa všetko darí a Váš nový salón nech je pre Vás radosťou!
Eva