Nechty po zložení akrylu

Otázka Jana

Dobrý deň, po 7 rokoch chcem zložiť akrylové nechty. Čakám, že to bude hrôza. Môžem nejakým vašim produktom zlepšiť stav a urýchliť regeneráciu? Ďakujem Jana


Odpoveď Eva

Pekný deň, Jani, čo sa týka regenerácie nechtov po zložení akrylovej modeláže, tak určite by som Vám odporučila kombináciu dvoch produktov. A síce špeciálny výživný a spevňujúci lak na nechty Nano rhino s krásnou nude farbou, ktorý dokáže po dobu 3 dní do prírodného nechtu uvoľňovať výživné, vitamínové a spevňujúce látky. K tomuto laku odporúčam používať aj ukončovací vysoko leský TOP, ktorý dodá lakovaniu vysoký gélový lesk.

K týmto lakom potom do kombinácie určite odporučím špeciálne výživné sérum s obsahom keratíny, koloidného zlata a panthenolu. Nejedná sa už o lak, ale o emulziu, ktorá sa vmasírováva do okolia nalakovaného nechtu, najlepšie viackrát za deň, ak si nespomeniete, tak aspoň raz denne na noc :-))

Tu sú odkazy na odporúčané produkty:

.
.
.

Ak by ste napríklad cez víkend nechávali nechty odlakované, tak je ideálny Gold elixír vmasírovávať do celej plochy nechtu a kožičky. Môžete používať aj skvelú liečivú masť s koloidným striebrom:

.

Nehty si zkracujte pouze profi pilníkem jemné hrubosti, například 240/240 a povrch nehtu je dobré jemně srovnávat profi pěnovým pilníkem, až do úplného odrostu akrylového materiálu.

.
.

Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá BIO NAILS