Odlúčený necht na nohe

Otázka Gábina

Čo robiť keď na nohách mám pozdvihnutý necht?


Odpoveď Eva

Pekný deň, Gábino, k problematike odlúčenia nechtov od lôžka máme na našom webe spracovaný podrobný článok, ktorého súčasťou sú potom aj odkazy na nami odporúčania produkty. Určite Vás teda poprosíme, aby ste si náš článok prečítali:

Odlúčenie nechtov od lôžka sa môže stať ako po gélovej modeláži, tak aj nárazom či iným úrazom, ale aj na nohách, nosením nevhodnej (malej) obuvi. Nech už je ale príčina akákoľvek, tak to odporúčanie našich produktov je jednoducho stále rovnaké – hlavne Antifungal tekutiny a Koloidné striebro. Sú to produkty, ktoré sú antiseptické, antimykotické, liečebné a regeneračné.

S odlúčením nechtov od lôžka totiž súvisí potom to, že sa pod necht dostáva neustále voda a pod nechtom sa rozmnožia plesňové baktérie. Preto je nutné ihneď začať liečbu protiplesňovými tekutinami a skvelé je tiež liečivé Koloidné striebro v spreji. Tu sú odkazy:

.
.

Na regeneráciu nechtu potom určite odporučíme toto keratínové sérum:

.

Pre istotu Vám zasielame aj odkaz na náš podrobný článok ohľadom liečby plesní nechtov. Tá pleseň totiž naozaj bohužiaľ s odlúčením nechtu od lôžka súvisí:

Ak by ste si nejako nevedeli rady s aplikáciou produktov alebo by Vám skrátka čokoľvek nebolo jasné, tak samozrejme píšte alebo ešte lepšie volajte v rámci našej otváracej doby Po-Pi 9.30-17 h So 9-12.30 h na číslo 777075875, to sa toho určite potom dozviete najviac :-)) Majte sa pekne Eva Plachá BIO NAILS