Poškodený necht od triesky

Otázka Renata

Mám nechtovú rohovku na ľavej nohe pri palci poškodenú od triesky a pedikérka mi ho odstránila a nalakovala. Je to zlá viem. Len aby som o palec neprišla.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Renatka, čo sa týka toho postupu, ktorý zvolila Vaša pedikérka, tak si myslíme, že je správny. Len si nie sme istí tým lakovaním. Ideálne je nechať teraz necht voľný, bez laku a nechať ho postupne odrastať. Na liečbu nechtu, na podporu rastu a jeho regeneráciu by sme Vám určite odporučili používať Koloidné striebro v spreji. Stačilo by používať 2x denne, ráno a večer. Nezľaknite sa, že produkt Koloidné striebro je prezentovaný na plesne nechtov. Vieme, že pleseň nemáte :-)) Ale to Koloidné striebro zaberá na veľa problémov - na regeneráciu pokožky i nechtov, na zápaly kože, na bodnutie hmyzom, na opary........atď. atď., je to skrátka produkt, ktorý má široké spektrum použitia a veľa všetko lieči a regeneruje.

Ďalej by sme Vám ešte odporučili aj skvelé keratínové sérum, volá sa Gold elixír. Ten stačí aplikovať raz denne na noc. Tu sú odkazy na nami odporúčané produkty:

.
.

Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Klug Plachá BIO NAILS