Prasknutý necht

Otázka Drahomíra

Dobrý deň, ospravedlňujem sa zo vás takto obťažujem, len už si neviem rady a zatiaľ mne ani doktorka ani v lekárni nedokázali pomôcť. Už niekoľko rokov sa mi delí necht na palci na ľavej ruke. Už som mala aj umelo nechty aby sa to zacelilo, ale všetko bez výsledku. Chcela som poprosiť o radu alebo pomoc nech už bude akákoľvek. Ďakujem. Prikladám aj foto.


Odpoveď Eva

Pekný večer, pani Drahomíra,
s touto otázkou sa stretávam veľmi často a pravdou je, že tu je tzv. každá rada drahá a že sa skutočne väčšinou nedarí tento problém zákazníčkam vyriešiť. Nevieme, prečo sa toto niekomu na nechtoch robí. V každom prípade ale určite máme pre Vás riešenie, ktoré by mohlo výrazne pomôcť.

Z mnohoročnej skúsenosti vieme, že je ideálne použiť kombináciu niekoľkých produktov, ktoré sa nám osvedčili u viacerých zákazníčok, niektorým všetko zabralo skvele už do mesiaca, iným to trvalo dlhšie, je to jednoducho individuálne, určite to ale stojí za vyskúšanie. Produkty sú cenovo dostupné a všetko dlho vydržia.

1. Takže, najskôr by som odporučila povrch nechtu povrchovo porovnávať alebo zmatňovať jemným penovým pilníčkom, a to pekne po celej ploche nechtov. Potom sa kefkou opráši jemný mikroprach, ktorý vznikne.

.
.

Tento postup by ste robili napríklad raz týždenne, spolu s úpravou kožičky, teda celkovou manikúrou

2. Potom by sa na plochu nechtu strieklo Koloidné striebro v spreji. Ide o liečivú tekutinu, ktorá má naozaj zázračné vlastnosti. Dá sa použiť na mnoho rôznych problémov – zaberá na alergie na pokožke, na upokojenie po uštipnutí hmyzom. na upokojenie pokožky pri zápalových procesoch, pokiaľ sa vyrazí opar, na liečbu plesní nechtov i pokožky atď.

 

.

Koloidné striebro by ste aplikovali na povrch nechtu viackrát za deň, ako si spomeniete. Dôležité je potom na noc pred spaním.

3. Teraz by sa na necht aplikoval veľmi príjemný keratínový elixír, ktorý je vo forme kvapkadla, málinko sa kvapne na povrch nechtu, zamasíruje do nechtu aj kožičky a hotovo. Túto emulziu je vhodné aplikovať viackrát za deň, ako si spomeniete. Dôležité je potom na noc pred spaním.

.

4. Ak by ste chceli, môžete občas aplikovať aj skvelý spevňujúci rýchloschnúci za 3 minúty lak na nechty Nano rhino, ktorý je krásne telovej farby a má neskutočne príjemný efekt gélového nechtu, ale hlavne tiež, dokáže uvoľňovať do prírodného nechtu výživné a spevňujúce zložky. Tento lak je skutočne luxusný a ak by ste si ho chceli nalakovať, tak by ste najskôr urobili krok 1, potom by ste použili tekutinu Dehydrátor na odmastenie nechtov a potom hneď lakovať jednu alebo dve vrstvy. Keratínová emulzia by sa potom dávala už len do okolia nechtu do kožičky a Koloidné striebro by sa úplne vynechalo.

.
.

Všetky produkty k manikúre, výžive nechtov aj lakovaniu, nájdete aj v našej cenovo

.

Majte sa veľmi pekne a verím, že Vás naše produkty zaujmú.