Rozdiel medzi produktmi Fungian, Antifungal solution a Antifungi silver gel

Dotaz Igor

Dobrý deň, zaujímalo by ma, aký je rozdiel medzi produktmi Fungian, Antifungal solution a Antifungal silver. Pýtam sa hlavne preto, že prípravok Fungian je výrazne drahší ako zvyšné dva. Znamená to teda, že je tiež výrazne účinnejší? Kúpil som si dva kusy a moja skúsenosť je, že mi jedna fľaštička vydrží na necelý mesiac a uvažujem o lacnejšej variante. Ďakujem.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Igor, tekutiny Antifungal solution (USA) a Fungian (Holandsko) sú veľmi podobného zloženia, od dvoch rôznych výrobcov. Lacnejší Antifungal má gramáž 11 ml a drahší Fungian má gramáž 10 ml. Rozdiel medzi nimi je teda iba v niekoľkých rozdielnych zložkách, ktoré vidíte v popise produktu, kde máme u každého napísané presné zloženie produktu. Jedná sa teda o tekutiny veľmi podobného zloženia, ak máte v pláne pokračovať v liečbe, určite sa oveľa viac oplatí lacnejší produkt Antifungal solution. Určite však záleží na Vás, ktorým tekutinám dáte prednosť. Niektorí zákazníci nedajú dopustiť na Fungian, ktorý je v našej ponuke už 15 rokov a vďaka tomu má oveľa vyššiu históriu na našom webe, iní zákazníci používajú iba Antifungal solution, ktorý je v našej ponuke cca 6 rokov.

Niektorí zákazníci oba produkty neustále striedajú. Určite sa nedá hovoriť o tom, že produkt, ktorý je drahší, je zároveň účinnejší. Proste každý z výrobcov si nastavil iné ceny a to je všetko. Obe tieto tekutiny sa nedajú porovnávať s produktom Antifungal silver gel od českého výrobcu, pretože v tomto prípade nejde o tekutinu, ale o lak na nechty, v mliečnej farbe, rýchloschnúci, s odlakovaním odlakovačom. Zloženie laku na nechty taktiež vidíte v podrobnom popise produktu. Dovoľte mi, aby som Vám zaslala odkaz na náš veľmi podrobný článok, ktorý sa venuje problematike liečby plesne nechtov.

Prosím, prečítajte si ho:

Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875