Som alergik a nechcem sa vzdať gélových nechtov

Sme rodinná firma, ktorá sa špecializuje na hypoalergénnu gélovú kozmetiku. V ponuke máme 3 značky – Bio-nails, Kinetisc a Truscada. Určite máte šancu mať krásne nechty bez alergií! Najviac problematickou zložkou pre citlivé ženy alergičky je Hema.

Najšetrnejšie sú teda tie gélové či gél lakové produkty, ktoré túto zložku vôbec neobsahujú. U nás takých nájdete skutočne veľké množstvo, pod označením No hema. Nájdete ich v našej špecializovanej sekcii VŠETKO PRE ALERGIKOV.

Je tiež dôležité vedieť, že všetky produkty od začiatku až do konca musíte mať hypoalergénne. Preto si prosím veľmi starostlivo prečítajte náš veľmi podrobný článok o alergiách, čo všetko je potrebné dodržať, aby sa alergia znova nedostavila. Súčasťou článku sú aj veľmi podrobné odkazy, čo všetko budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy prírodného nechtu ALERGIE NA UV GÉL A GÉL LAK - RADY A ODPORÚČANIA.
Vždy Vám samozrejme radi poradíme na čísle 777 075 875.

Nebojte sa zavolať alebo napísať svoju otázku tu, v on-line chate. Baví nás to a sme tu pre Vás každý všedný deň od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Zodpovedať Vám bude vždy jedna z nás, z tímu Bio-nails – Eva, Kamila, Nikola. Niekedy aj Ivan, keď my v kamennej predajni máme zákazníčky :-))