Spevňujúci lak na nechty

Otázka Lucia

Dobrý deň, od prírody mám hrozné nechty, nízko lôžka, takže než mi necht prerastie cez prst, tak je rozstrapkaný. Skúšala som gelovky, tie mi vadí a necht je potom ešte horší. Nechty mi rastú hrozne pomaly. Potrebovala by som lak, ktorý necht naozaj spevní. Existuje niečo také? Mám Extreme hardener od Dermacolu a ten mi nepomáha. Ďakujem


Odpoveď Eva

Pekný deň, slečna Lucia,

určite máme pre Vás riešenie, z ponuky našej profesionálnej hypoalergénnej nechtovej kozmetiky značky Kinetics. Na Váš typ nechtu je ako stvorený spevňujúci lak, ktorý sa volá Nano rhino. Ide o naozaj skvelý rýchloschnúci lak, ktorý je zatonovaný jemnou nude farbou, na nechte potom vyzerá veľmi prirodzene a elegantne. Tento lak by som Vám teda odporučila ak nemu ešte určite aj vrchný ukončovací lesk, ktorý celému lakovaniu dodá luxusný gélový efekt. Všetko potom odlakujete akýmkoľvek odlakovačom alebo odlakovačmi z našej ponuky, priamo od značky Kinetics.

Tu sú odkazy:

.
.
.
.

Pokiaľ by Vás lákal skôr priehľadný spevňovač nechtov, tak určite môžem odporučiť od tej istej značky skvelý Nano shark. Tento produkt je taktiež úžasný na spevnenie prírodného nechtu.

Môžete si ho kúpiť buď samostatne alebo v cenovo zvýhodnených sadách:

 

.
 

Na akýkoľvek podkladový spevňujúci lak môžete ďalej nanášať aj farebný lak a ukončovací Top. To už záleží na Vás. Spevňovače aj laky sú natoľko kvalitné, že vydržia na prírodnom nechte cca 1 týždeň. Tu je odkaz na farebné laky na nechty Solargel:

 

Do kombinácie k akémukoľvek spevňovaču či farebnému laku odporúčam používať aj emulziu Gold elixír. Aspoň raz denne, najlepšie na noc:

.