Štítna žľaza - prasknutý necht

Otázka Petra

Dobrý deň, pozdĺžne mi na ukazováku praská necht (bez príčiny – mám chorú štítnu žľazu) poradíte mi ako to vyriešiť? Ďakujem Petra.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Petro,
s problematikou pozdĺžneho praskania nechtov v kombinácii so štítnou žľazou sa u našich zákazníčok v dotazoch stretávame celkom často. Bohužiaľ však zo skúseností vieme, že tu väčšinou je tzv. každá rada drahá..... Ženám väčšinou odporúčame navštevovať manikérku a nechať si urobiť gél lakový systém alebo gélovú modeláž. Niektorá žena si niekedy aj všetko kúpi a sama sa do toho pustí. Tie gélové nechty sú jednoducho jedným z riešení tohto problému.

Pokiaľ by ste však gélové nechty nechceli, tak potom môžeme ponúknuť výživné vitamínové a keratínové séra, ktoré sa vtierajú do povrchu nechtov a kožičky. Alebo aj liečivú tekutinu Koloidné striebro v spreji. Ďalej je možné používať rôzne druhy kvalitných rýchloschnúcich spevňujúcich lakov na nechty. Určite môžete urobiť aj kombináciu, že si nechty nalakujete spevňovačom a sérum sa potom vmasírováva do okolia nechtov, teda do kožičky a nechtového lôžka. Koloidné striebro je potom ideálne dávať na prírodný nenalakovaný necht, viackrát za deň, nechať zaschnúť a potom aplikovať sérum zamasírovaním.

Napíšem Vám odkazy na jednotlivé odporúčané produkty.

 1. Ak by ste sa rozhodli pre gél lakový systém či gélovú modeláž sama doma
   
   
 2. Ak by ste se rozhodli pre kombináciu Spevňovač nechtov a výživné sérum
  .
  .
  .
  .
  .
  .
 3. Ak by ste se rozhodli pre kombináciu Koloidné striebro sprej a výživné sérum<
   
  .

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS