Strhnutý necht na nohe

Otázka Helena

Bola som na chirurgii odstrániť necht z palca nohy, ako mám teraz ošetrovať palec?


Odpoveď Eva

Pekný deň, Heleno,

určite by bolo vhodné, aby ste si pravidelne aplikovali liečivú a regeneračnú tekutinu Kolodné striebro, ktoré sa aj ľahko aplikuje, pretože je v spreji, takže stačí iba raz dvakrát streknúť priamo na palec a nechať zaschnúť. Koloidné striebro predávame v mnohých variantoch sily, od najslabšieho 10 ppm až po najsilnejšie 70 ppm. Možno by som vám odporučila to najsilnejšie, ale samozrejme vám dobrú službu urobí napríklad aj 50 ppm. Nezľaknite sa, že na produkte je napísané, že je určený na liečbu plesní.

To Koloidné striebro sa totiž predáva na veľa problémov - na liečbu plesní, na zápaly a regeneráciu pokožky, na akné, na opary, na bodnutie hmyzom, na alergie.....atď. atď......Stále sa ale jedná o jednu a tú istú tekutinu. Takže Vám napíšem odkaz na celú našu ponuku Koloidného striebra a vy si vyberiete silu a veľkosť produktu:

 

 

Ďalej by som sa zamerala na aplikáciu liečivej masti s obsahom koloidného striebra, ktorú máme v ponuke. Do kombinácie ku Koloidnému striebra (tekutine i masti) by som určite zvolila ešte aj regeneračnú emulziu s obsahom keratíny, vitamínov, panthenolu a ďalších zložiek, ktoré Vám pomôžu pri raste aj obnove nového nechtu. Produkt je určený aj na pokožku a aplikuje sa v malom množstve vmasírovaním do povrchu nechtu, do kožičky aj do nechtového lôžka. Ideálne tiež viackrát za deň, podľa toho, ako si spomeniete :-))

.


Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak píšte alebo volajte na číslo 777075875 - Eva Plachá BIO NAILS