Uhryznutie do nechtu

Otázka Dana

Dobry deň, bude to znieť divne, ale priateľ mi omylom uhryzol do nechtu (myslel si, že je to kôrka chleba, čo som držala... zabitý) tam kde vyrastá z kožičky. Už teraz je jasné, že bude vyrastať poškodený. Da sa niečím podporiť? Do teraz som kupovala prípravky, pre mamku, ktorá sa zbavuje plesne pri nechte.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Dano, Váš dotaz ma samozrejme pobavil :-)) Za celých 15 rokov, čo odpovedám na otázky, taký ešte nebol :-)) Ale samozrejme si situáciu dokážem predstaviť a samozrejme veľmi rada poradím. Ja osobne by som na necht ihneď začala aplikovať liečivú tekutinu Koloidné striebro, a to niekoľkokrát za deň, ako si spomeniete. Produkt sa predáva vo forme spreja, takže aplikácia je jednoduchá, iba streknúť a nechať zaschnúť. Ideálne je použiť Koloidné striebro aj na noc.

K nemu určite odporúčam skvelé sérum na nechty s obsahom keratíny, panthenolu, vitamínov a koloidného zlata. Nejedná sa o lak, ale o emulziu, ktorá sa vmasíruje do nechtu. Ideál 3x denne, ak si nespomeniete, tak aspoň 1 x denne na noc. Pokojne dať najskôr Koloidné striebro, potom nechať trochu zaschnúť a zamasírovať Gold elixir.

Tu sú odkazy na produkty:

.

Len pre informáciu - Koloidné striebro sa rozlišuje podľa sily, od najslabšieho 10 ppm po najsilnejšie 70 ppm. Aj keď je produkt marketingovo rozdeľovaný na alergie, na plesne, atď., jedná sa stále o jeden a ten istý produkt :-)) Ja osobne Vám odporúčam silu 30 ppm alebo 50 ppm. Pokiaľ by ste chceli, môžete použiť aj masť s obsahom koloidného striebra, ale tak nechcem Vám už to odporúčanie nejako nútiť, záleží samozrejme na Vás. Aj s tou masťou by sa všetky produkty mohli vzájomne kombinovať :-)) Majte sa veľmi pekne a pozdravujte priateľa. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875