Výživa a spevnenie nechtov po zložení gélovej modeláže

Otázka Veronika

Dobrý deň, som po včerajšku po zložení gélových nechtov. Potrebujem poradiť či nechty poriadne vyživiť a spevniť. Mám ich na dotyk hrozne citlivé a boľavé.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Veroniko,
po zložení gélových nechtov je z našej ponuky ideálne začať používať perfektný spevňovač nechtov, ktorý sa volá Nano shark. Jedná sa o priehľadný rýchloschnúci spevňujúci lak na nechty, ktorý je špeciálne určený na aplikáciu po zložení gélových nechtov.

.

Do kombinácie k tomuto spevňovaču by som odporučila aj skvelý Gold elixír. Nie je to lak, jedná sa o emulziu, ktorá obsahuje keratínu a ďalšie výživné a vitamínové zložky. Tento produkt sa aplikuje do okolia nechtu, teda do kožičky a nechtového lôžka zamasírovaním. Ideálne je jeho použitie viackrát za deň, pokiaľ si nespomeniete, tak aspoň raz denne na noc.

.

Pokiaľ by Vás to zaujalo, môžem Vám ponúknuť cenovo zvýhodnenú sadu, v ktorej sú nielen tieto dva produkty, ktoré som Vám odporučila, ale aj úplne všetko potrebné na krásnu šetrnú manikúru a lakovanie prírodných nechtov, všetko od hypoalergénnej značky Kinetics. Všetky produkty sú vhodné aj pre tehotné a dojčiace ženy. Do sady si môžete vybrať farebný lak podľa Vášho výberu. V sade je aj skvelý hydratačný a zvláčňujúci krém na ruky. Všetko s výraznou zľavou 20%.

.

Nezabudnite sa v rámci tejto sady pozrieť aj na podrobný videopostup manikúry a lakovania lakmi Kinetics. Pokiaľ by ste mali nechty tzv. prebrúsené, teda vďaka tomu aj farebne nezjednotené a fľakaté, je ideálne použiť zatonovaný spevňujúci lak od Kinetics, ktorý sa volá Nano rhino. Tento skvelý spevňovač dokáže vďaka krásne telovej farbe prekryť všetky fliačky na nechtoch a nielen ho spevniť, ale aj prirodzene farebne zjednotiť.

.

Pokiaľ budete chcieť sa ďalej na čokoľvek opýtať alebo si nebudete istá s výberom farebných lakov, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Príjemné dni praje Eva Plachá Bio-nails