Zažltnuté nechty na nohách

Otázka Andrea

Dobry deň, chcela by som sa poradiť ohladom nehtov na nohách. Na oboch palcoch mam skarede nechty, zazltnute, suche, lamave. Mam halux na oboch nohách a ukazovateľmi mi prekrývajú časti palcových nehtov. Asi z tohto dôvodu nemajú dosť výzivy. Nerada by som o pár rokov riešila zliezanie nehtov, odlupovanie a podobne. Po dovolenke na piesku a pri mori vyzerajú nehty ešte oveľa horšie. Až mi je ťažko sa na ne pozerať. Doporučili by ste mi nejakú naozaj účinnú a silnú výživu, ktorá by pomohla čo možno najrýchlejšie? Aj keď viem, že pôjde o dlhodobejšiu liečbu. Ďakujem


Odpoveď Eva

Pekný deň, Andrejka, určite by som Vám odporučila kombináciu viacerých produktov. Ideálne by bolo pravidelne viackrát za deň na nechty aplikovať liečivú tekutinu v spreji Koloidné striebro, a to pokojne aj silnejšie, napríklad 50 ppm. Ďalej by som Vám odporučila na nechty a ich regeneráciu aj masť s obsahom Koloidného striebra a potom tiež skvelé nechtové séra, s obsahom keratíny, vitamínov a ďalších výrzamných zložiek, ktoré sú určené na vylepšenie kvality nechtov. Tu sú odkazy na odporúčané produkty:

.
.
.
.

Ak by ste chceli nechty občas aj nalakovať kvalitnými lakmi, tak určite odporučím hypoalergénne Solargely od značky Kinetics:

Zároveň je ideálne v letných mesiacoch udržiavať aj pokožku nôh krásnu, vyživenú. Z našej ponuky určite odporučím luxusné krémy na nohy od značky Kinetics, ktoré sa nádherne vstrebávajú, nerobia pocit mastnoty, krásne voňajú a pritom vďaka obsahu urey pokožku nádherne zvláčňujú a zjemňujú a hydratujú:

Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS