Zháňam gél na domáce použitie pre dcéru

Otázka Lucia

Dobrý deň,
zháňam gél na domáce použitie pre dcéru. Je možné tento použiť v jednej vrstve, v podstate len na vytvrdnutie nechtov, ktorý potom nalakujeme?

Myslíte, že by ste mi poradili aj so štetcom, niečo na čistenie štetca a pilníky na odstránenie? Mám skúsenosť s gél lakmi, BB lakmi apod., ale gél ešte natrénovaný nemáme


Odpoveď Eva

Pekný deň,
áno, určite môžete tento skvelý BB gél Fiber clear jednofázový použiť iba na spevnenie prírodného nechtu gélom. A naň potom môžete dávať akúkoľvek farebnosť, či už gél laky farebné, tak aj farebné gély.

Nezabudnite, že všetky gély sú po vytvrdnutí lepkavé, majú výpotok, ten je potrebné zotrieť tekutinou Cleaner alebo je potrebné ukončovať záverečným leskom topom, ktorý je bezvýpotkový :-)

Pokiaľ by ste chceli vidieť, ako má vyzerať predpríprava nechtov pred aplikáciou akýchkoľvek gélov a následne celú gélovú modeláciu, tak Vám teraz zasielam odkaz na naše veľmi podrobné video

Štetec je pre začiatočníka dobrý skôr užší, teda štvorka, do oblúčika.

Štetec nikdy nečistite žiadnymi tekutinami. Stačí ho iba vytrieť čo najviac do sucha buničinovým štvorčekom a uložiť do uzavretej krabičky, bez prístupu svetla a vzduchu. To je všetko :-))