Zničené nechty po akrylových nechtoch

Otázka Barbora

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám veľmi zničené nechty po akrylových nechtoch (teda dlhodobé odbrusovanie nechtovej platničky) a konečne som sa odhodlala vrátiť sa k prírodným nechtom. Potrebujem teda nechať to zničené odrásť. Existuje niečo, čo by rast nechtov značne urýchlilo (okrem vitamínov a stravy)? Mám doma Shark nano spevňovač a gold elixir, ale môžem pridať/robiť ešte niečo navrch k tomuto? Veľmi ďakujem!

 


Odpoveď Eva

Pekný deň, Bára, veľmi ma teší, že už máte od nás dva produkty, ktoré ste veľmi správne zvolili, teda spevňovač Shark a keratínové sérum Gold elixír. Pokiaľ chcete ešte k týmto dvom produktom niečo pridať, tak určite odporučím ešte jeden spevňovač nechtov, ktorý by ste striedali so Sharkom. Jednoducho raz by ste použili ten, druhýkrát ten. Jedná sa o Nano rhino, spevňovač, ktorý ako jediný z ponuky značky Kinetics dokáže do prírodného nechtu uvoľňovať po dobu troch dní výživné a vitamínové zložky. Tu je odkaz na neho:

.

Na tento spevňovač ešte môžete hore aplikovať Nano shark, pretože má krásny lesk a ďalšia vrstva nechty ešte viac spevní. Na urýchlenie rastu nechtov by určite pomohla aj čistá keratina, produkt, ktorý obsahuje emulziu keratínu v kvapkadle. Tu je odkaz:

.

Ďalším variantom pomoci je produkt Booster od značky EMI, s ktorým máme veľmi dobrú skúsenosť, ale treba upozorniť na to, že tento produkt je potrebné vytvrdzovať v lampe. Nejedná sa o gél, postup aplikácie tohto produktu je špecifický, kedy sa začína zafénovaním produktu do prírodného nechtu a následnom vytvrdnutí. Odkaz je tu:

.

Vzhľadom na to, že otázky ohľadom zničených, lámajúcich, štiepiacich a slabých nechtov nám chodia denne, tak ma ešte dovoľte, aby som Vám skopírovala odpoveď, ktorú som zasielala inej pani:


 

Pekný deň, Martino, čo sa týka problémov s lámajúcimi a strapkajúcimi sa nechtami, tak určite pre Vás máme riešenie. Veľmi by nám pomohlo, keby sme vedeli, akú konkrétnu prácu vykonávate a ako veľmi máte nechty namáhané, ale nevadí, aj keď ste toto nespresnili, tak samozrejme radi poradíme. Ale predtým, než odporučíme produkty z našej ponuky, tak by sme Vám chceli dať aj také tie všeobecné rady, ktoré možno viete, ale možno aj nie :-)) Čistiace prostriedky veľmi oslabujú prírodné nechty. Preto Vám pri upratovaní odporúčame používať kvalitné rukavice, ktoré zabránia styku nechtov s chemickými zložkami, ktoré nechty vysušujú a oslabujú.

Kvalitu prírodného nechtu tiež výrazne ovplyvňujú hormonálne zmeny – tehotenstvo, dojčenie, obdobie prechodu a prípadné ochorenia, ako je napríklad štítna žľaza či cukrovka. Veľkým "nepriateľom" je aj vysoký dlhodobý stres, ktorý samozrejme tiež bude mať vplyv.... Vždy je ideálne sa zamerať na pestrú stravu, vrátane potravinových doplnkov na podporu kvality nechtov. V lekárňach Vám určite radi poradia. Nám osobne sa veľmi osvedčili riasy Spirulina, Chlorella a taktiež máme veľmi dobrú skúsenosť s kolagénom. Oslabené nechty je ideálne udržiavať skôr krátke a skracovať ich profesionálnym pilníkom tej najjemnejšej hrubosti, teda 240/240.

Z našej ponuky sú to napríklad tieto:

.
.

Nechty sa snažte pilovať vždy jedným smerom, ale keď sa to nepodarí, tak nevadí. A teraz už ku konkrétnym produktom. Máme pre Vás viac variantov možností, je už potom na Vás, pre ktoré sa rozhodnete, ktoré Vám budú viac sympatické. Najviac máme predávané klasické spevňovače nechtov a do kombinácie k týmto spevňovačom našim zákazníčkam odporúčame keratínové výživné vitamínové emulzie. Nejedná sa o laky, ale o séra, ktoré sa vtierajú priamo do celej plochy nechtu a kožičky alebo v prípade, že je necht nalakovaný, tak do okolia nechtov, teda kožičky. Tu sú odkazy na viac produktov - spevňovačov a taktiež na viac keratínových výživ z našej ponuky:

.
.
.
.
.

Pokiaľ Vás tieto produkty zaujmú, tak určite pre Vás máme aj ponuku cenovo zvýhodnených štartovacích sád, v ktorých nájdete aj nami odporúčané produkty s cenovým zvýhodnením 20%

Ďalším variantom, ako podporiť kvalitu prírodných nechtov, je prastará japonská metóda úpravy prírodného nechtu P shine. Je to síce trošku beh na dlhšiu trať, ale určite keď sa vydrží, tak sa s touto metódou dokážu nechty krásne ozdraviť a vyživiť. Pri produktoch máme veľmi podrobné video aplikácie.

Tu je odkaz:

Vysoký lesk prírodného nechtu môžete stále udržovať špeciálnymi leštičkami na prírodné nechty:

.
.

Ďalším variantom pomoci je produkt Booster od značky EMI, s ktorým máme veľmi dobrú skúsenosť, ale treba upozorniť na to, že tento produkt je potrebné vytvrdzovať v lampe. Nejedná sa o gél, postup aplikácie tohto produktu je špecifický, kedy sa začína zafénovaním produktu do prírodného nechtu a následnom vytvrdnutí.

Odkaz je tu:

.

Majte sa veľmi pekne av prípade akéhokoľvek ďalšieho dotazu píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS