Ztenčené nechty pilovaním

Otázka Alena

Dobrý deň, chcem sa Vás opýtať na problém s nechtami, či by ste mi neskúsili poradiť. Už niekoľko rokov používam gél lak s UV lampou, teraz sa mi niekoľko nechtov začalo odchlipovať od lôžka, sú veľmi zničené pilovaním, niektoré sú úplne tenké. Myslíte, že by to nejaké vaše produkty mohli spraviť? Vopred veľmi ďakujem za radu


Odpoveď Eva

Pekný večer, Alenka,

ak máte pocit, že Vaše nechty po niekoľkoročnom používaní gélového systému už nie sú úplne v kondícii, tak určite by to chcelo pre takú tú prvú záchranu použiť špecializovaný produkt, ktorý je určený pre zničené a propilované nechty. Volá sa Booster, od značky EMI. Po jeho aplikácii (pri správnom dodržaní podľa popisu na našom webe) dochádza k okamžitému spevneniu prírodného nechtu.

.


Ďalej by som Vám určite dodoručila, pokiaľ píšete, že sa Vám začali robiť odchlipy, aby ste skúsili zmeniť materiál za iný, ktorý možno bude na Vašich nechtoch držať lepšie. Napríklad z našej ponuky gél lak Grafen, ktorý ponúkame buď v priehľadnom variante ako klasický podkladový gél lak (extrémne pevný, tvrdý, spevňujúci) alebo vo variante 2v1, kedy výrobca spojil podkladový gél lak s farbou dohromady a zjednodušil a zrýchlil tak celý gél lakový systém.

Tu sú odkazy na cenovo zvýhodnenú sadu gél lak Grafen alebo na jednotlivé produkty:

.

Gél lak nude manikúra 2v1

V každom prípade by som ale tiež chcela Vám poslať odkaz na to, ako správne aplikovať gél lakový systém a hlavne tiež, aby ste vedeli, ako správne odstraňovať, teda pilovať. Pri odpiľovaní gél lakového materiálu odstraňujeme cca dve tretiny materiálu a tá jedna tretina musí na nechte vždy zostať. Nikdy teda nesmieme pilovať až do konca, aby sme si nepoškodili nás prírodný necht. Pokiaľ sa materiál odstraňuje celý, až do konca, teda až na prírodný necht, tak potom práve dochádza k tomu, čo píšete, teda že sú nechty veľmi zničené, oslabené, mäkké a tenké. Pozor teda na to. Tu Vám náhodne dávam odkaz na jeden z farebných gél lakov, pri ktorom máme napísaný veľmi podrobný postup aplikácie a hlavne aj to odstraňovanie. Prosím, rozkliknite si tento produkt a starostlivo si prečítajte ten postup aplikácie aj odstránenie:

.

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma prosím píšte alebo volajte na číslo 777075875, vždy sa Vám budem rada venovať. Eva Plachá