SHIELD BASE #905 Natural Beige 15ml

Úžasný nápad! Spojiť podkladový gél lak s farbou! Trend jednoduchosti a úspory času až 20 minút je tu! Nič jednoduchšieho už nie je! JEDNODUCHÝ KERAMICKÝ GÉL LAK 2v1! Necht vyzerá luxusne, prirodzene a tenko! Perfektný rýchly produkt ako do salónu, tak na domáce využitie, aj pre úplné začiatočníčky! NUDE - PASTEL - NEON? Vyberte si svoj variant farebnosti a užívajte si tú jednoduchosť s výdržou až 28 dní! 

HEMA, Di-HEMA free - priateľský hypoalergénny gél lak 2v1 pre Vás a Vašu pokožku.
Veľmi vhodné pre alergikov, tehotné a dojčiace ženy.

€22,13 / ks €1,48 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (>5 ks)
Možnosti doručenia
Kód: KT-SHI/CER/905
SHIELD BASE #905 Natural Beige 15ml
ceramic 905 box bottle
No HEMA, Di-HEMA

Podrobný popis

BASE & COLOR 2 v 1, KTORÝ VYTVORÍ LUXUSNÝ KERAMICKÝ VZHĽAD PERFEKTNÉHO PRÍRODNÉHO NECHTU

Úžasný profesionálny hypoalergénny gél lak 2 v 1, ktorý spája pevnú podkladovú bázu s jemnými nude, ružovými, telovými, mliečnymi, pastelovými, glitrovými alebo naopak výraznými farbami. Veľmi rýchle, šetrné a dlhotrvajúce riešenie pre Vaše prírodné nechty!

Vzhľad "nahej manikúry" je celosvetovým trendom, ktorý navyše ponúkame úplne bez alergizujúcich zložiek HEMA i DI-HEMA.
Podklad s farbou v jednom produkte je neoceniteľný na ušetrenie až 20 minút Vášho času.

 • Hlavnou výhodou produktu je veľmi tvrdý keramický základ, ktorý vydrží až 28 dní.
 • Pevná štruktúra eliminuje tvorbu prasklín, netvoria sa žiadne odchlipy
 • Je ideálny nielen pre kratšie, ale aj dlhšie, kvalitné či stredne kvalitné nechty
 • Keramický gél lak nechty krásne spevní
 • Poskytuje nielen prirodzený vzhľad, ale aj zakrýva zmeny farby nechtov, vrátane ich poškodenia napríklad prílišným pilovaním
 • Skvelý tiež na predĺženie nechtov +2 mm za pomoci papierovej šablóny značky Kinetics
 • Možno použiť aj na francúzsku manikúru v kombinácii s vysoko pigmentovaným bielym gél lakom #901 z radu Shield as dlhotrvajúcim ukončovacím extrémne lesklým bezvýpotkovým Art Topom
 • Ak by ste chceli na Ceramic gél lak 2v1 aplikovať akýkoľvek farebný gél lak, tak samozrejme môžete, najlepšie z radu gél lakov Shield od tej istej značky
 • K dispozícii je 24 krásnych odtieňov Ceramic gél laku

Vyberte si z 24 variantov CERAMIC GÉL LAKU 2v1

 • nude pastelové
 • nude s jemnými glitrami
 • mliečne
 • pastelové
 • výrazné pastelové
 • neónové

Zloženie
Urethane Acrylates, Hydroxypropyl Methacrylate, Isobornyl Acrylate, Isobornyl Methacrylate, Bis-HEMA Polyneopentyl Glycol Adipate/IPDI Copolymer, Methacryloylethyl Phosphate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Trimethylolpropane Trimethacrylate, Silica Dimethyl Silylate,Polypropylene Glycol 

May contain: Silica, Bis-HEA Poly(1,4-Butanediol)-9/IPDI Copolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Clacium Aluminum Borosilicate, Bis(Glycidoxyphenyl) Propane/ Bisaminomethylnorbornane Copolymer, Tin Oxide, Aluminium Hydroxide, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15880, CI 19140, CI 16035, CI 77491, CI 77499, CI 42090, CI 60725, CI 45380, CI 45410, CI 12085, CI 47005, CI 77742, CI 77007, CI 47000

CERAMIC SHIELD GÉL LAK 2v1 je vyrobený v zložení bez HEMA a Di-HEMA. HEMA je monomér, ktorý môže vyvolať nežiaduce kožné reakcie, ako je svrbenie, olupovanie a začervenanie. Vylepšili sme zloženie nahradením tejto zložky inú, ktorá má väčšiu molekulovú veľkosť a nemôže preniknúť do pokožky, takže môže poskytnúť bezpečnejšiu manikúru. So SHIELD Gel lak ponúka svojim zákazníkom bezpečnejšiu manikúru so zníženým rizikom nežiaducich kožných reakcií. Tento produkt je teda vhodný aj pre ženy alergičky.

PODROBNÝ POSTUP APLIKÁCIE GÉL LAKU SHIELD CERAMIC BASE

 • Najprv prevedieme manikúru - základnú úpravu tvaru a dĺžky nechtu profesionálnym papierovým pilníkom na prírodné nechty KINETICS WHITE TURTLE 180/180, potom úpravu kožičky najskôr jej zmäkčením za pomoci luxusného zmäkčovača kožičky CUTICLE OFF AHA a na záver zatlačením pomarančovým drievkom.
 • Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme bufferom penovým pilníkom KINETICS PENGUIN 240/240 tak, aby nikde nebolo žiadne mastné miesto. Starostlivo oprášime štetcom alebo kefkou od jemného prachu. Potom aplikujeme postupne na všetky nechty špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu DEHYDRATOR KINETICS, po celej ploche nechtu, vrátane kožičky. Táto tekutina ihneď zasychá na vzduchu. Teraz si už na nechty nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme postupne na všetky nechty ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá PRIĽNÁVAČ KINETICS bez kyselín BONDER. Tú nanášame iba na necht, nikdy nie na kožičku. Aplikujte veľmi malé množstvo a snažte sa, aby priľnavač nestiekol ku kožičke. Počkáme chvíľočku na zaschnutie tejto tekutiny alebo môžeme nechty na pár sekúnd vložiť do lampy, aby sa urýchlilo schnutie priľnavača. Teraz už postupujeme po jednom nechte - aplikujeme prvú vrstvu podkladového gel laku SHIELD CERAMIC BASE v jednej tenšej vrstve na necht a pretiahneme štetcom aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht).Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý lepivý výpotok na povrchu nestierame. Takto postupne nanesieme prvú vrstvu na každý necht. Potom aplikujeme druhú trošičku hrubšiu vrstvu tohto gél laku, ideálne je snažiť sa o vytvorenie C oblúčika tak, že nanesiete Gél lak pozdĺžne prostriedkom nechtu a potom veľmi tenkým štetcom ho dotiahnete do okrajov nechtu, vrátane pretiahnutia štetcom voľného okraja nechtu. Potom môžete otočiť ruku dlaňou nahor, aby sa gél lak na nechte pekne zhúpol do oblúčika vďaka svojej samovyrovnávacej schopnosti (pozri video tu pri produkte). Potom ruku otočíme a ihneď vkladáme do uv/ľad lampy a vytvrdzujeme 2 minúty (alebo v uv lampe 4 minúty). Nestierame výpotok. Postupujte radšej po jednom nechte, aby sa zabránilo stečeniu produktov ku kožičke, hlavne u začiatočníc. Druhá vrstva Vaše nechty výrazne spevní a vďaka nej je výdrž až 3 týždne.
 • Pokiaľ máte pocit, že C oblúčik na prvýkrát nezvládnete a pripadá Vám to zložité, tak samozrejme sa nestresujte a neriešte to. Jednoducho naneste druhú hrubšiu vrstvu, pretiahnite voľný okraj nechtov a vytvrďte.
 • Teraz, ak chcete ponechať jemnú prirodzenú farbu zvolenej farebnosti podkladového gél laku SHIELD CERAMIC BASE , tak už iba aplikujete záverečný priehľadný ukončovací bezvýpotkový gél lak, napríklad KINETICS ART TOP COAT s extra vysokým dlhotrvajúcim leskom, ktorý nanesieme v jednej LED lampe po dobu 1 minúty (alebo v uv lampe 2 minúty). Hotovo. Ukončovací TOP môžete vytvrdzovať dlhšie – napríklad 3 – 4 minúty. Docielite tak ešte vyšší lesk. Pokiaľ by ste na ukončenie gél lakového systému použili výpotkový TOP, tak samozrejme nezabudnite, že po vytvrdnutí na záver musíte zotrieť výpotok tekutinou CLEANER.
 • Variant s farbou - na akýkoľvek podkladový gél lak SHIELD CERAMIC BASE môžete, ak chcete, aplikovať akýkoľvek farebný Gél lak KINETICS SHIELD. Farebný gél lak najskôr nanesieme v jednej tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila a opäť vytvrdíme rovnakým spôsobom. Nestierame výpotok. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací vysoko lesklý bezvýpotkový Gél lak KINETICS ART TOP a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Na záver môžete aplikovať výživný nechtový olejček KINETICS s vôňou mandle, pomaranča či citróna - na kožičku okolo nechtov - jemne zamasírovať. Vďaka jeho pravidelnému každodennému používaniu nebudete mať kožičku vysušenú a nebudú sa Vám tvoriť zádery. Skvelý je aj GOLD ELIXIR od značky KINETICS! Hotovo!
 • V celom procese si prosím nikdy nesiahajte na povrch nechtov! Celý gél lakový systém je výpotkový, čo znamená, že po každej vytvrdenej vrstve sa na gél laku vyzráža výpotok, teda lepivý povrch. Výpotok majú všetky podkladové gél laky a všetky farebné gél laky. Čo je správne, tak to má byť. Záverečný lesk alebo TOP, ktorým gél lakový systém ukončujeme, je väčšinou už bezvýpotkový, takže po jeho ukončení Vám už lepiť nebude. Nikdy si však ihneď po jeho vytvrdnutí nesiahajte na povrch nechtu! Gél lakový systém totiž ešte nie je vychladnutý a siahaním na povrch nechtov si zrušíte lesk. Preto vydržte aspoň 5 minút a až potom si môžete siahať na povrch nechtov :-)) Ak by ste mali ukončovací TOP výpotkový, tak samozrejme lepivý povrch musíte zotrieť tekutinou DI-TAC CLEANER, nanesenou na buničinový štvorček.

 

DRUHÁ RÝCHLEJŠIA VARIANTA APLIKÁCIA GÉL LAKU SHIELD CERAMIC BASE

Ak máte málo času a potrebujete tento gél lakový systém zrýchliť, tak určite privítate druhý oveľa rýchlejší variant, ktorý je rovnako pevný a má rovnakú výdrž, ako prvý variant, v ktorom popisujeme aplikáciu dvoch samostatných vrstiev gél laku SHIELD CERAMIC BASE, ktorú každú zvlášť vytvrdzujeme .

AKO NA TO? Predpríprava nechtov zostáva úplne rovnaká, v zmysle manikúra a odmastenia nechtov + tekutina priľnavač. Potom na prvý necht nanesieme jednu tenkú vrstvu gél laku SHIELD CERAMIC BASE, ktorú NEVYTVRZUJEME. A hneď na ňu nanesieme druhú trošku hrubšiu vrstvu tohto gél laku presne podľa nášho návodu vyššie. Až teraz VYTVRDÍME v ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Na záver nanesieme ukončovací lesk KINETICS ART TOP a vytvrdíme v ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Hotovo!

MOŽNÁ NEVIETE

Výdrž každého gél lakového systému ovplyvňuje nielen konkrétnu kvalitu nechtov a samotné prevedenie aplikácie, ale aj tehotenstvo, dojčenie, rôzne choroby, napríklad hlavne štítna žľaza, cukrovka aj vysoký stres. Hormonálny systém ženy alebo dlhodobejší stres výrazne ovplyvňujú to, či budú konkrétne produkty držať na nechtoch podľa vašich predstáv. Pokiaľ patríte medzi tieto ženy, kedy Vám tzv. nikdy nič nedrží, tak určite sa s nami poraďte o ďalšom postupe. Píšte na info@bio-nechty.cz alebo volajte na číslo 777075875. Väčšine žien však nedržia produkty z iných dôvodov - hlavne sa jedná o nedostatočnú predprípravu nechtov pred aplikáciou gél lakového systému alebo o tzv. zvýšenú potivosť nechtov. Preto prosím tú predprípravu nepodceňujte, tá je na celom systéme najdôležitejšia.

ČO JE TO PRIĽNÁVAČ GÉLU A MUSÍM HO POUŽÍVAŤ?

Priľnavač gélu (čiže Primer, Bonder) je lepkavá aromatická tekutina, ktorá spája prírodný necht s prvou vrstvou gél laku alebo uv gélu. Pokiaľ ho použijete, máte 100% istotu, že gélový materiál k Vášmu nechtu krásne priľne. Je potrebné ho ale správne použiť, presne podľa nášho návodu vyššie. Pokiaľ ho dáte na necht veľa a stečie ku kožičke, tak sa naopak môže stať, že gélový produkt nebude na nechte dobre držať. Je tiež dôležité, aby priľnavač bol dobre zaschnutý. Preto môžete vložiť ruky na pár sekúnd do lampy, ktorej teplo schnutie urýchli. Niektorým ženám skvele držia gélové produkty aj bez priľnavača. Je ich ale menšina. Preto ho v gél lakovom systéme vždy odporúčame.

ODSTRANENIE GÉL LAKU SHIELD CERAMIC BASE

EXISTUJÚ DVE VARIANTY ODSTRAŇOVANIE GÉL LAKU - PILOVANÍM PROFI PILNÍKOM ALEBO BRUSKOU - ZABALOVACOU TECHNIKOU ZA POMOCI REMOVER TEKUTINY RED LIZARD

Gél lakový materiál odstránite najlepšie klasickým profesionálnym papierovým pilníkom strednej hrubosti - napríklad pilník WHITE TURTLE 180/180 od Kinetics, pilník ZEBRA ZIGGY 120/180 od Kinetics alebo brúskou. Nezabúdajte, že materiál nikdy nesmiete odstraňovať úplne celý, až na prírodný necht! Gél lakový materiál sa odstraňuje cca z dvoch tretín a časť podkladového gél laku na nechte zostáva. Nikdy teda nepilujeme úplne až na prírodný necht! Jedine tak si celoročne zaistíme to, že naše prírodné nechty nebudú nijako poškodené či oslabené. Po odstránení dvoch tretín materiálu potom už len povrch nechta zarovnáme penovým pilníkom PENGUIN 240/240 jemnej hrubosti od Kinetics a potom si aplikujeme celý gél lakový systém znova tak, ako by sme ho robili úplne prvýkrát. Pokiaľ takto budete postupovať, môžete mať gél lakové nechty nepretržite na prírodných nechtoch doslova niekoľko rokov a Vaše nechty budú stále zdravé av poriadku. Nebojte sa teda pilovania!! Nenechajte sa ovplyvniť nejakou negatívnou skúsenosťou Vašej známej či kamarátky. Pilovanie vám totiž naozaj nechty nezničí. Zničí si ich iba tá žena, ktorá nevie, kedy s pilovaním prestať a myslí si, že je nutne potrebné všetok materiál odstrániť až na prírodný necht.....Ale tak to nie je....Verím, že pochopíte, že to znie logicky - neodstraňujte všetok materiál, ponechajte časť materiálu na nechte a nemusíte sa obávať poškodenia Vášho prírodného nechtu.

Gél lak je možné tiež odstrániť tzv. zabaľovacou technikou, za pomoci špeciálnej tekutiny Gél lak remover s obsahom acetónu - RED LIZARD profesionálny odstraňovač gél laku od Kinetics, v kombinácii s buničinovými štvorčekmi a remover náprstky. Doba pôsobenia je cca 15 minút, potom sa materiál mechanicky odstráni pomarančovým drievkom „zoškrabkaním“ zhora nadol. Doba pôsobenia sa môže líšiť v závislosti od množstva materiálu na nechte, na stave nechtu konkrétnej zákazníčky aj na technike odstraňovania. Vždy je však najskôr nutné materiál aspoň čiastočne odstrániť pilníkom a až potom pristúpiť k zabaľovacej technike. Takto sa postupuje preto, že odstraňujúca tekutina by nezvládla prestúpiť hrubšou vrstvou gél lakového materiálu. Preto je potrebné najskôr urobiť čiastočné odpilovanie.

A aké je naše odporúčanie? Za nás určite pilovanie! Pretože ak sa vykoná rozumne, podľa vyššie uvedeného návodu, tak je rýchlejšia a paradoxne šetrnejšia, než zabaľovacia technika za pomoci acetónovej tekutiny. Len je jednoducho potreba byť rozumná a nepilovať materiál až do konca, na prírodný necht. Ak ste alergička, tak určite nikdy nepoužívajte zabaľovaciu metódu odstraňovania! Vždy použite klasické pilovanie alebo brúsku.

Dôležité upozornenie
Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady!
UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené.
Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou.
Gélové produkty uchovávajte vždy mimo dosahu detí a mimo dosahu slnečného svitu, pokiaľ možno, na chladnejšom mieste Vášho obydlia alebo salónu.

 

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

Dodatočné parametre

Kategória: Gél lak podkladový BASE
Typ gélu: podkladový base
Farba: nude
Typ farby: polopriehľadná
Produkt do UV/LED lampy: áno
Doba vytvrdenia UV lampa: 2 minúty
Doba vytvrdenia UV/LED lampa: 1 minúta
Výpotok: áno
Hypoalergénne: áno
HEMA, Di-HEMA: nie
Krajina pôvodu: Litva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: