Ako sa zbaviť alergie na gél?

Otázka Marika

Dobrý deň prejem mám na vás otázku....som alergická na gely a nechcem sa vzdať krásne upravených nehtov,,,môžem vás poprosiť o radu a pomoc ako sa zbaviť alergie 🙏🙏 predom ďakujem a prejem pekný zbytok dňa.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Marika,

veľmi nás teší, že ste sa na nás obrátili so svojou otázkou a žiadosťou o pomoc. Sme firma, ktorá je na českom i slovenskom trhu 15 rokov a z toho posledných 6 rokov sa špecializujeme na predaj profesionálnej hypoalergénnej nechtovej kozmetiky. V ponuke máme 3 značky - BIO NAILS, KINETISC a TRUCSADA.

Na Vašu otázku, ako sa zbaviť alergie na gélové produkty, odpovieme jednoducho:
Je potrebné zakúpiť všetky prípravky od A až po Z nové, hypoalergénne, bez obsahu najviac alergizujúcej zložky, ktorou je HEMA. Hema spôsobuje najviac problémov všetkým citlivým ženám alergičkám.

Pokiaľ chce žena pokračovať v gél lakovom systéme (gélovej alebo polygélovej modeláži), je potrebné veľmi prísne dodržať všetko, čo odporúčame v našom článku, v ktorom sú podrobné informácie, čo je potrebné urobiť, aby sa alergia znovu nedostavila.
Súčasťou článku sú potom aj odkazy na jednotlivé konkrétne systémy úpravy prírodného nechtu.

Tu sú odkazy na články:

Na našom webe máme aj samostatne oddelenú sekciu, ktorá sa volá Všetko pre alergikov. V tejto sekcii keď sa budete pohybovať, tak máte istotu, že sa pozeráte na produkty, ktoré sú pre Vás vhodné. V ponuke máme aj cenovo zvýhodnené štartovacie sady. Tu je odkaz:

Prosíme Vás, aby ste si v pokoji najskôr prečítali naše články a pozreli sa na našu ponuku, potom Vám určite veľmi radi poradíme ďalej, podľa toho, o ktoré produkty budete mať záujem, či gél lak, gélovú alebo polygélovú modeláž. Určite sme vždy veľmi radi, keď sa nás zákazníčky na všetko pýtajú alebo s nami svoj nákup telefonicky konzultujú, aby sme Vám presne dokázali poradiť a hlavne aj prebrať s Vami celý postup, aby sa neurobila nejaká zbytočná chybka. S alergiami je to totiž veľký problém a je naozaj veľmi nutné všetko starostlivo dodržať.
Inak len aby ste vedeli, máme český aj slovenský web. My sme Vám napísali odkazy na náš slovenský web bio-nechty.cz, kde sa potom môžete prepnúť na eurá, ale určite všetky naše produkty aj informácie a články dohľadáte aj na našom slovenskom webe www.bio-nechty.sk.
Majte sa veľmi pekne.