Ako spevniť nechty

Otázka Dáša

Dobrý deň prosím vás poraďte mi som po gelových nechtoch a potrebujem spevniť lamu sa sú mäkké, aj pilnik by som nejaký potrebovala ďakujem pekne za odpoveď


Odpoveď Eva

Pekný deň, Dášo, po zložení gélových nechtov je z našej ponuky najlepšie použiť skvelý hypoalergénny spevňovač nechtov Nano shark od značky Kinetics. Tento lak je priamo na tento účel odporúčaný a máme s ním veľmi dobré skúsenosti.

Tu je odkaz na neho:

.

K tomuto spevňovaču je ideálne používať aj skvelé sérum Gold elixir s obsahom keratíny, vitamínov, panthenolu a koloidného zlata. Nejedná sa už o lak, ale o jemnú emulziu, ktorá sa vmasírováva do okolia nechtov a kužičky (v prípade, že je necht nalakovaný) alebo po celej ploche a do kožičky (v prípade, že je necht nenalakovaný). Tu je odkaz na neho:

.

Čo sa týka pilníka, tak určite odporučím na mäkké prírodné nechty ten najjemnejší, s hrubosťou 240/240. Tu sú odkazy:

.
.

Na odlakovanie spevňovača nechtov určite odporučím šetrný odlakovač bez obsahu acetónu:

.

Ak by ste chceli dokonalú starostlivosť o prírodné nechty, vrátane manikúrnych pomôcok, spevňovača Nano shark, výžovného séra Gold elixir a ďalších produktov, určite odporučím túto cenovo zvýhodnenú sadu:

.

Tu je potom odkaz na ďalšie cenovo zvýhodnené sady:

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte alebo volajte na číslo 777075875, určite sa Vám budeme radi venovať. Eva Plachá BIO NAILS