Akú úpravu nechtov zvoliť pri práci v rukaviciach

Otázka Hanka

Dobrý deň, pracujem ako upratovačka a pracujem pol dňa v rukaviciach. Budú vami ponúkané laky vhodné aj v týchto podmienkach ??


Odpoveď Eva

Pekný deň, Hanko, ak sa pýtate na klasické rýchloschnúce laky na nechty Solargel od značky Kinetics, tak tie u žien, ktoré nemajú takto extrémne namáhané ruky, ako Vy, vydržia v priemere 7 dní. Vo Vašom prípade však určite by výdrž taká nebola, ťažko ale dokážem odhanúť, koľko dní by Vám mohli laky vydržať. Záleží totiž na viacerých faktoroch, a to hlavne na kvalite Vašich nechtov a tiež na tom, ako veľmi sa Vám ruky v rukaviciach potia a koľkými nárazom sú ruky pri práci vystavené.

Záleží tiež na tom, ako dobre je vykonaná manikúra a celková predpríprava nechtov v zmysle odmastenia. Je teda naozaj ťažké na Vašu otázku odpovedať. Možno by bolo ideálne, keby ste vo Vašom prípade uvažovali o gél laku alebo o gélovej modeláži. Pri týchto produktoch je už istota výdrže vysoká, a to v prípade gél laku najmenej 14 dní a pri gélovej modeláži 3 týždne. Navyše sú nechty výrazne spevnené a neustále upravené. Všetky varianty úpravy nechtov, ktoré sú možné, nájdete na našich stránkach tu:

POSTUPY - všetky možnosti úpravy nechtov

Pokiaľ budete chcieť sa o jednotlivých variantoch pobaviť a predstaviť ich, ako sa aplikujú, tak určite sa Vám budem rada venovať na čísle 777075875. Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá Bio-nails