Alergická reakcia na gél lak

Otázka Miroslava

Dobrý deň, Pri kupé lakov som si s mužom podrobenej prechádzala každú latku lakov, porovnávali sme si to aj s inými stránkami, vaše zloženie bolo najlepšie. Som alergička. Po použití vašich lakov sa mi objavila ešte horšia reakcia ako po lakoch s latkami, ktoré mi škodia, čo nechápu.. musela som si ich dať hneď dole, pretože moja pálila koza a začala sa mi lúpať. Dosť má to mrzí, pretože som u vás nenechala mali peniaze Nechcem vám písať zle recenzie priamo na vašu stranu, pretože ste mi pomohli s brúskou, preto to píšem súkromne vám. Prajem pekný deň. Ak treba pošlu aj foto s reakciou


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Miroslava, verte, že ma to veľmi mrzí, čo píšete. Pozerala som sa na Vašu objednávku, kupovala ste si u nás ako klasické laky na nechty, tak aj gél laky. Pravdepodobne teda hovoríte o gél lakoch, na ktoré ste mali alergiu. Viete, s alergiami je to veľmi ťažké, nikdy nikto nemôže žene alergičke zaručiť, že nebude mať alergiu na akúkoľvek zložku z akéhokoľvek produktu, hoci by bol akokoľvek šetrný. Čo píšeme aj v našom článku o alergiách, ktorý je súčasťou každého nášho hypoalergénneho produktu, aby o tom zákazníčky vedeli. Zároveň sa nám veľmi často stáva, že zákazníčky si práve ten náš veľmi dôležitý článok neprečítajú a nevedia, že je nutné sa snažiť, aby vrstvy gél laku nestiekli ku kožičke, že je potrebné mať úplne nové pilníky, penové pilníky, oprašujúci štetec, cleaner a všetky tekutiny a ďalej je nutné starostlivo očistiť a zdezinfikovať uv/ľad lampu od prachu z predošlých produktov. Tu je odkaz na článok:

Skrátka musí byť všetko od A až po Z nové, aby sa zabezpečilo, že sa Vám na nechty nedostane prach z predošlých produktov. Často sa stáva, že jednotlivé vrstvy gél laku stečú ku kožičke. Čo je u ženy alergičky problém, aj keď použije hypoalergénne produkty. Niekedy sa tiež môže stať, že žena má alergiu na samotné žiarenie UV/LED lampy. Nie je to síce také časté, ale určite sa to stáva. V takýchto prípadoch nepomôžu ani tie najšetrnejšie produkty, ktoré existujú, alergia sa vždy dostaví, pretože jednoducho nesúvisí so samotnými produktmi, ale so žiarením UV/LED lampy. Pokiaľ by ste chceli v gél lakovej úprave nechtov do budúcnosti pokračovať, tak Vám určite odporučíme, aby ste navštívili lekára alergológa, ktorý by Vám mal presne stanoviť, na ktoré konkrétne zložky gélových produktov ste alergická. A samozrejme sa potom vďaka zloženiu produktov, ktoré máme na našom webe snažiť nájsť produkty, ktoré túto konkrétnu zložku či zložky neobsahujú. Niekedy sa to našim zákazníčkam podarí, niekedy nie. V takom prípade potom ženám odporučíme z našej ponuky používať klasické laky na nechty Solargel s výdržou 7-10 dní. U týchto lakov sa nám za celých 15 rokov, čo ich predávame, nestalo, že by na nich mala nejaká žena alergiu. Tu je odkaz na ne:

Inak čo sa týka upokojenia alergickej reakcie, tak určite skvele zaberá liečivá tekutina Koloidné striebro, ktorá je v našej ponuke:

Majte sa veľmi pekne, Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875