Brúska na nechty na domáce použitie

Dotaz Iveta

Dobrý deň, prosím o odporúčanie brúsky na domáce použitie pre úplných začiatočníkov. Súčasťou brúsky sú aj nástavce? Ďakujem za spätnú väzbu.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Ivetka, veľmi rada Vám odporučím z našej ponuky brúsky, ktoré sú vhodné pre domáce využitie. Jedná sa o dva typy brúsok, tu sú odkazy:

.
.
.
.

Súčasťou brúsok sú aj nástavce, teda frézky, ale nejedná sa o ideálnych pomocníkov. Je to z toho dôvodu, že vysoko kvalitné frézky by znamenali navýšenie ceny brúsky, a tak sa výrobcovia rozhodli k brúskam dávať frézky, ktoré sú proste nič moc a rovnako to zákazníčky časom donúti, aby si kúpili kvalitné frézky. Tie sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a rozlišujú sa samozrejme podľa tvarov a hrubosti. Rozdielne frézky sú na gélové materiály, rozdielne sú na gél lak, určite je možné pomocou frézky guľôčky si urobiť aj perfektnú manikúru a zároveň so špeciálnymi nástavcami si urobiť aj pedikúru.

Všetko máme krásne vysvetlené a popísané v našej samostatnej sekcii "frézky do brúsok", posielam odkaz:

Ak by ste potrebovali akékoľvek ďalšie podrobnejšie rady a vysvetlenia, tak prosím zavolajte na číslo 777075875. Určite sa Vám budem rada venovať. Eva Plachá BIO NAILS