Gél lak pre domáce použitie

Otázka Zoja

Dobrý deň, mam spravené akrylové nehty od manikerky. Chcem prejsť na doma gél lak nehty. Potrebujem k sade Štartovacia sada Gél lak BIO NAILS EP NO HEMA hypoalergénne aj brúsky? Ak áno, prosím poradte mi aký typ pribjednať plus ďalšie potrebné veci k manikúre. Ďakujem


Odpoveď Eva

Pekný deň, Zojka, v Štartovacej sade, ktorá Vás z našej ponuky zaujala, určite nájdete všetko potrebné na to, aby ste mohli začať s aplikáciou gél lakového systému. V sade sú aj manikúrne pomôcky, ale určite urobíte dobre, keď si ešte navyše doobjednáte jeden pilník jemnejšej hrubosti 240/240, ďalej pevný zatlačovač kožičky kovový, zmäkčovač kožičky a odlakovací korektor + náplň do neho cleaner, čo je tekutina, ktorá zároveň slúži aj na čistenie a odmasťovanie povrchu nechtov.

.
.
.
.
.

Ďalej čo sa týka Vašej otázky, tak áno, určite je oveľa lepšia, pohodlnejšia a rýchlejšia, keď by sa gél lak odstraňoval brúskou. Samozrejme, že gél lak odstránite aj pilníkom strednej hrubosti a následne potom sa potom povrch nechtu dohladí penovým pilníkom, ale jednoducho táto ručná metóda samozrejme nejaký čas trvá. S brúskou je odstránenie naozaj veľmi rýchle a zároveň aj bezpečné.

Prečítajte si prosím v podrobnom popise jedného z farebných gél lakov EP No hema. Postup aplikácie a zároveň tam tiež máme veľmi podrobne popísaný postup odstránenia:

Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete potrebovať ďalšie rady, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS