Gélové nechty doma

Otázka pani K

Dobrý deň,

prosím mohli by ste mi poradiť, chcem si robiť doma gélové nechty a mám fyzicky manuálnu prácu tak, aby mi nechty vydržali a neopadali. Aký gél je najlepší?
Druhá rada pre moju kolegyňu, ktorá si nechala odstrániť gélové nechty pred pol rokom a má nechty stále rozstrapkané čo na ne? Aby som si mohla u vás objednať.

Ďakujem veľmi za odpoveď


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani K,
teší ma Váš záujem o naše produkty a samozrejme, že Vám veľmi rada poradím tak, aby ste boli spokojná)
Pokiaľ sú nechty veľmi namáhané, je dobré zvoliť čo najpevnejší a najtvrdší gél, ktorý však zároveň dokáže zapružiť pri každom náraze a zostať tam, kde má. Medzi takéto patria všetky odtiene BB gélu fiber s obsahom sklených vlákien. Sklené vlákna po vytvrdnutí gél parádne spevnia a je vysoko pravdepodobné, že obstojí pri manuálnej práci. Zároveň by som Vám aj odporučila použiť aj podkladový gél, ktorý zaistí vyššiu pravdepodobnosť, že sa nebudú tvoriť žiadne „odchlipy“. Samozrejmosťou je tiež starostlivá predpríprava nechtov v zmysle zmatnenia, dehydratácie a priľnavača gélu, čo všetko sú nevyhnutné produkty na to, aby sa všetko podarilo.
Ja samozrejme neviem, či doma už nejaké produkty máte, preto Vám pre Vašu predstavu zasielam odkaz na našu cenovo zvýhodnenú sadu na gélovú modeláž, aby ste skrátka v tej sade videla, čo všetko budete potrebovať od A až do Z na zvládnutie kvalitnej gélovej modeláže so skvelými šetrnými produktmi, ktoré sú vhodné aj pre veľmi citlivú pokožku.
Tu je odkaz na tú sadu, dole pod ňou nájdete odkazy - kliknutia na jednotlivé produkty

Produkty na modeláciu gélových nechtov doma

Pokiaľ už väčšinu produktov ku gélovej modeláži máte doma a potrebujete poradiť skutočne iba gély, tak tu Vám píšem odkazy samostatne iba na tie gély. Odporúčam teda podkladový gél a ďalej ktorýkoľvek z BB gélov fiber - záleží už na Vás, či budete chcieť priehľadný alebo nejako farebne zatonovaný, všetky sú na gélovú modeláž skvelé.

Tu sú odkazy

alebo

Na modelovanie odporúčam

2022-krabicka-bb-gel

Čo sa týka odporúčaní pre Vašu kolegyňu, tak tam môžem ponúknuť viac variant, podľa toho, či má k dispozícii lampu alebo nie. Pokiaľ má lampu, tak určite odporučím tento produkt

Na tento spevnený základ by potom mohla aplikovať nižšie uvedený lak Nano rhino.

Ak nemá lampu, tak odporučím produkt Nano Rhino

A na Nano Rhino odporučím ukončovací vysoký lesk, čiže Top s gélovým efektom

A navyše, nech už sa rozhodne pre ktorýkoľvek z tých produktov, tak k obom odporučím kombinovať toto

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie podrobné otázky, určite Vám rada odpoviem, pýtajte sa)
Prajem pekný zvyšok dňa a nech sa Vám darí.

Eva