Hypoalergénne produkty

Otázka Katka

Srdečne zdravím,

na úvod mi dovoľte aby som sa predstavila, volám sa Katka a nedávno som po manikúre a aplikácii gélového laku do UV lampy a gélového laku, ktorý sa „nezapeká“ mala silnú alergickú reakciu sprevádzanú mokvavými pľuzgierikmi, ktoré neskutočne svrbí.

V tejto súvislosti som hľadala informácie na internete a na vašich stránkach som narazila na cenné informácie a rady aké laky je možné používať. Vzhľadom na to, že žijem v zahraničí, konkrétne v Severnom Írsku by ma zaujímalo, či zasielate laky aj do zahraničia.

Keď som sa opýtala v miestnych obchodoch, tak na moju otázku, týkajúcu sa hypoalergénnych lakov ani nevedeli čo vlastne sami predávajú. Z tohto dôvodu preto nechcem riskovať, že by som si u nich laky kúpila a dopadla s rovnakou alergickou reakciou. Reakcia bola naozaj škaredá as následkami sa ešte do dneška stretávam (pupienky a lúpajúca sa koža po celom obvode nechtov).

Ďakujem vám za váš čas a srdečne zdravím

Katka


Odpoveď Eva

Pekný večer, Katka,
veľmi ma teší, že ste našli naše stránky a že máte záujem o naše hypoalergénne produkty. Určite Vám rada vyjdem v ústrety s akoukoľvek radou či pomocou, pretože viem, že s alergiami nechtov je problém a stretáva sa s ňou naozaj čoraz väčší počet žien.
So zaslaním produktov do Írska určite nebude problém, zasielame do zahraničia bežne, len je potrebné počítať s platbou vopred na náš účet a s poplatkom banke za zahraničnú platbu.
Čo sa týka hypoalergénnych produktov, tak v našej ponuke nájdete ako klasické laky, ktoré samy schnú na vzduchu a vydržia cca 7 dní (Solargel od značky Kinetics), tak aj jednoduché jednokrokové laky do lampy (BB lak od značky Bio-nails) alebo klasický gél lakový či gélový systém (od viacerých značiek z našej ponuky - Bio-nails, Kinetics, Truscada).
Pokiaľ chcete mať istotu že objednávate nechtové produkty, ktoré sú vhodné pre alergikov, určite sa držte iba sekcie "Všetko pre alergikov" a následne "Všetko pre nechty". Zároveň Vám tiež dám odkaz na článok ohľadom nechtových alergií, ktorý Vám pomôže si uvedomiť, čo všetko je potrebné na to, aby u alergika všetko dopadlo dobre.

V našej ponuke sú 4 značky. Z nich 2 sú kompletne celé hypoalergénne - jedná sa o značky Kinetics a Truscada a jedna z nich je čiastočne hypoalergénna - jedná sa o značku Bio-nails. - všetko je v sekcii Všetko pre alergikov)
Posledná značka E.Mi nie je hypoalergénna.
Na záver treba povedať, že ani hypoalergénny produkt nemusí zaistiť, že žena nebude mať alergickú reakciu. Je to skrátka päťdesiat na päťdesiat, či to klapne alebo nie. Mám naozaj výrazné percento žien, ktoré sú s hypoalergénnymi produktmi spokojné, ale samozrejme sa ma tiež stalo, že sa alergia prejavila aj tak prejavila, a to je ma potom veľmi ľúto.
V každom prípade budem veľmi rada, keď nami ponúkanú hypoalergénnu kvalitu geelových produktov vyskúšate a dáte nám potom vedieť, ako to dopadlo.
Majte sa veľmi krásne, prajeme veľa zdravia a nech sa všetko darí. Eva