Ktorý gél lak je najlepší pre alergikov?

Otázka Kristina

Dobrý deň, s ktorým gél lackom pre alergikov máte prosim najlepšiu skúsenosť...ktoré najdlhšie vydržia na krehkých nechtoch?


Odpoveď Eva

Pekný večer, Kristinko,

u nás máme u žien alergičiek najlepšiu skúsenosť s gél lakovým systémom No hema od Bio-nails a ďalej potom tzv. Ceramic gél laky No hema od Kinetics. V oboch prípadoch gél laky krásne drží až 3 týždne. Všetko samozrejme záleží aj na kvalite vykonania práce aj na konkrétnej kvalite prírodného nechtu, ale určite sa jedná o vysoko profesionálne hypoalergénne produkty bez obsahu najviac alergizujúcej zložky, ktorou je Hema. Skúsenosti u žien alergičiek sú naozaj skvelé, aj keď, samozrejme, ani tie najšetrnejšie produkty bez obsahu Hemy ešte nie sú a nemôžu byť 100% zárukou, že sa alergia nedostaví.

Napriek tomu však väčšina žien, od ktorých máme spätnú väzbu, hlási, že sú bez alergií, čo nás veľmi teší :-)) Zašlem Vám odkazy na oba systémy, na cenovo zvýhodnené sady a tam, v podrobnom popise, sa môžete preklikať na jednotlivé produkty , ktoré sady obsahujú a prečítať si o nich. Ďalej Vám tiež pre istotu zašlem aj odkaz na náš veľmi podrobný článok o alergiách, čo všetko je potrebné dodržať, aby sa alergia nedostavila. Súčasťou článku sú potom veľmi podrobné odkazy na produkty.

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva