Mäkké nechty a gél lak

Otázka Lenka

Dobrý deň. Mam otázku. Mám strašne mäkké nechty a stále sa mi lámu, aj keď používam spevňujúci lak a zobu vitamíny. Dnes som išla na nechty, myslím akrylgel. Nie som s nimi spokojná, ale to je vedľajšie, za 3 týždne idem ešte inam, ale ohľadom čoho sa pýtam. Hovorila som, že by som si zaobstarala UV lampu, gél laky a začala si nechty robiť doma. Ale tým, že mám tie nechty také mäkké, oplatí sa mi to, robiť ich doma? Alebo mám radšej chodiť, vydrží dlhšie zo salónu? Ďakujem za rady.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Leni, veľká väčšina našich zákazníčok si začala robiť sama doma gél lakové nechty alebo gélovú modeláciu, z rovnakých dôvodov, ako popisujete Vy, teda že majú veľmi mäkké nechty a potrebujú ich spevniť a upraviť. Rozhodnutie, čo je pre Vás lepšie, či chodiť do salónu alebo to skúsiť sama doma, je na Vás :-))

V prípade, že budete chodiť do salónu, by pre Vás malo byť istotou, že nechty budú vizuálne krásne, s pekným tvarom, dizajnom podľa Vašich predstáv a samozrejme výdržou, ktorá k týmto systémom patrí, teda 3 týždne. Všetko je pohodlné a bez starostí, iba len dáte manikérke svoje ruky a tešíte sa na výsledok. K tomu samozrejme patrí pravidelnosť návštev u manikérky, čas, ktorý tam strávite a financie, ktoré si za prácu povie. V prípade, že sa rozhodnete pre zakúpenie cenovo zvýhodnenej štartovacej sady a pustíte sa do toho sama, tak samozrejme sa Vám to nesmierne oplatí, pretože je to jednorazová investícia, ktorá sa Vám vráti späť v podstate ihneď, pokiaľ by sme to mali počítať na financie.

Napríklad sada na gél lakové nechty Grafen, ktorá je u nás celoročne najviac predávaná, vychádza po 20% zľave 79 €. Čo sú podľa nás 2 návštevy v salóne. Materiály vydržia veľmi dlho, k tomu úspora času a samozrejme financií je určite viditeľná na prvý pohľad. Lampa je najvyššia položka z celej sady, tá Vám na domáce použitie vydrží niekoľko rokov (v priemere cca 6 rokov aj viac). Potom už sa len raz za čas dokupuje materiál, ktorý je rádovo sto korún.

Podľa ročného obdobia si zákazníčky dokupujú farebné gél laky, ktoré sú tiež rádovo sto korún. Pokiaľ sa teda týka financií a času, tak jednoznačne vychádza oveľa lepšie si robiť nechty sama doma. Zároveň je ale samozrejme nutné zvážiť, či Vás to bude baviť, či budete ochotná sa všetko správne naučiť podľa podrobných návodov a videí, ktoré máme na webe a počítať s tým, že zo začiatku Vám bude všetko veľmi dlho trvať, než sa s materiálom a postupy viac zoznámite :-))

Na záver už len dodáme, že rozhodne nemusí platiť to, že nechty zo salónu vydržia dlhšie, než nechty, ktoré by ste si starostlivo urobila sama doma. Je to jednoducho tak, že pokiaľ žena dodrží správny postup a dobre zvolí materiál, ktorý jej "sadne", tak výsledok môže byť úplne rovnaký, ako v salóne. V mnohých prípadoch k nám tiež ženy chodia na jednodňové individuálne školenia, aby sa rovno u nás naučili, ako správne postupovať a vyvarovali sa chýb, ktoré sa vetinou dejú všetkým začiatočníčkam :-)) Zašleme Vám teraz odkaz na naše cenovo zvýhodnené sady, pokiaľ by Vás zaujali a samozrejme sme Vám aj naďalej k dispozícii s radami ohľadom postupov alebo materiálu z našej ponuky.

Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875