Mäkké tenké štiepiace sa nechty

Otázka Lenka

Dobrý deň, mám veľmi mäkké tenké strapkajúce sa nechty, som alergik na hema zložku a mám ochorenie štítnej žľazy (zníženú funkciu), prosím poraďte ktorý gél do lampy je najvhodnejší, chcem len málinko pevnejšie nechty, mám strašné ruky, netúžim po dlhých iba po lepšie vyzerajúcich krátkych..pracujem v zdravotníctve. Túžim po farebnom odtieni nude, ako máte napr. odtieň č.902 SHIELD CERAMIC Natural Pink, neviem či konkrétne tento produkt by bol vhodný pre mňa, ale farba je úžasná. Ďalej by som sa chcela opýtať, či je vhodné pod každú novú modeláž aplikovať Fungian, ako prevenciu. Tým, že som neustále v zamestnaní v rukaviciach mám strach z nadmernej vlhkosti. Aký pilník je prosím najvhodnejší pre moje nekvalitné mäkké nechty a následne na zbrúsenie starej modeláže? Môžem Vás tiež poprosiť ktoré pomocné tekutiny používať aby mi nechty držali, väčšinou sa po týždni začínajú odchlipovať. Pokiaľ je možné napr. poslať odkaz na detailný postup. Mnohokrát ďakujem za cenné info a Váš čas. Prajem peknú nedeľu, Lenka


Odpoveď Eva

Pekný deň, Leni,

ďakujem za Vašu otázku, na ktorú samozrejme veľmi rada odpoviem. Pokiaľ ste alergik na zložku HEMA, tak samozrejme musíte používať od A až do Z iba produkty, ktoré sú bez tejto zložky. Veľmi ma potešilo, že sa Vám veľmi zapáčil produkt Shield Ceramic 902, pretože práve tento skvelý a jednoduchý na aplikáciu gél lak je pre Vás vhodný. Neobsahuje Hemu. Pokiaľ nič doma nemáte, teda ani uv/ľad lampu, tak určite je pre Vás veľmi výhodné si u nás kúpiť cenovo zvýhodnenú štartovaciu sadu, na ktorú je zľava 20%.

V sade máte všetko to najdôležitejšie a potom už si stačí len do poznámky objednávky zadať číslo farebnosti, ktoré ste si vybrali, teda 902. Táto farebnosť je u nás celoročne najpredávanejšia, hlavne práve ženami, ktoré pracujú v zdravotníctve, pretože nejde o krycí produkt , ale polopriehľadný, iba s nádychom do ružova. Tu je odkaz na celú sadu:

.

Súčasťou sady je aj kvalitný pilník na prírodné nechty, ktorý má dve hrubosti, 120/180. Strana s obrázkom zebry je tá jemnejšia, druhá strana je hrubšia. Jemnejšiu stranu by ste používali na skracovanie nechtov, hrubšiu stranu by ste používali na odstraňovanie materiálu. Súčasťou sady je aj veľmi jemný penový pilník, ktorým sa na záver zarovná povrch nechtov. U každého Ceramic gél laku máme veľmi podrobne popísaný postup aplikácie aj odstraňovania. stačí teda iba nahliadnuť do porobného popisu produktu a všetko potrebné tam nájdete, hlavne tam máme aj podrobne popísané, ako pri pilovaní postupovať, aby ste si nepoškodili Vaše prírodné nechty.

.

Čo sa týka Vášho dotazu na Fungian, tak ten samozrejme môžete používať ako predprípravnú dehydratačnú tekutinu. Ale v sade všetko je, ako dehydrátor, tak aj veľmi dôležitý hypoalergénny priľnavač gélu bez Hemy, takže Fungian už by nebol potrebný. Ale pokiaľ ho chcete používať ako prevenciu, tak určite samozrejme môžete. Neviem, či ste si na našom webe všimli náš článok, v ktorom ženám alergičkám radíme, čo všetko je potrebné urobiť, aby sa alergia znovu nedostavila.

Pre istotu Vám naň píšem odkaz: Alergia na UV gél a Gél lak - rady a odporúčania

Snáď som Vám zodpovedala všetky Vaše otázky. Majte sa veľmi pekne a pokiaľ čokoľvek ďalšie sa budete chcieť opýtať, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Plachá BIO NAILS