Obsahuje sada Alergic všetko ku gélovej modelácii?

Otázka Eli

Dobrý deň,
chcem sa opýtať či sada s kódom produktu: BN-SADA/ALERGIC, obsahuje všetko na urobenie celej gélovej modeláže, alebo sa k tomu musí ešte nejaké produkty dokúpiť.


Odpoveď Eva

Pekný deň,
slečno Eli, áno, obidve naše štartovacie sady na hypoalergénnu gélovú modeláž obsahujú všetko, čo je na vykonanie gélovej modeláže potrebné vrátane UV/LED lampy. Prvá sada je táto:

.

Do tejto sady si môžete vybrať akýkoľvek BB gél fiber, buď priehľadný alebo nejako farebne zatonovaný do telového, ružova, béžova či mliečna. Jediné, čo táto sada neobsahuje, je farebný produkt. Môžete si teda dokúpiť samostatne akýkoľvek farebný gél alebo gél lak z našej ponuky podľa Vášho vkusu :-)) Alebo nemusíte si žiadnu farbičku navyše kupovať, pokiaľ by ste do sady zvolili BB lak zatonovaný farbou. Lampa v tejto sade má 48W. Druhá sada je táto

.

Táto sada obsahuje to isté, čo prvé, len je v nej oveľa silnejšia lampa - 220W. Takže už len záleží na vás, ktorá lampa by sa vám viac páčila. Tu je odkaz na veľmi podrobné video s postupom gélovej modeláže, kde pracujeme s produktmi, ktoré sú v sadách:

Pokiaľ by ste čokoľvek ďalšie sa potrebovali opýtať alebo sa uistiť o správnom výbere produktov, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875, vždy sa Vám budem rada venovať. Eva