Spevnenie prírodného nechtu gélom

Otázka Jana

Dobrý deň, už niekoľko dní obzerám Váš produkt BB gél Fiber. Som alergická na gél laky a vyskúšala som Vaše Solargely. Nemôžem povedať, že by som nebola spokojná, ale bohužiaľ mám veľmi namáhané ruky a manikúra mi nevydrží dlhšie ako 5-6 dní. Okrem toho neznesiem dlhodobú nedokonalosť na svojich nechtoch, čo súvisí aj s mojím zamestnaním. Chcela by som výrobok vyskúšať, ale ako spevnenie prírodných nechtov. Je to vôbec možné aplikovať na prirodzený necht bez výraznej modeláže? Ďakujem za odpoveď. Jana


Odpoveď Eva

Pekný deň, Jani, veľmi nás teší Váš záujem o naše celoročne najpredávanejšie produkty BB gély fiber s obsahom sklených vlákien. Ponuka týchto gélov je obrovská, od priehľadného až po zatonované do rôznych krásnych farebností mliečna, béžova, ružova, broskyňa, bez glitra či s glitrom :-)) Gramáže sú 5ml, 15 ml, 30 ml a 50 ml. Je teda možné si najskôr aj v maličkom 5 ml balení tento produkt vyskúšať.

BB gély fiber sú určené pre citlivé ženy alergičky, neobsahujú totiž zložku HEMA, takže sú pre Vás vhodné. Určite ich môžete vyskúšať iba na to spevnenie prírodného nechtu!! Tento gél je na to vhodný, pretože sa jedná o gél tzv. jednofázový, ktorý je 2v1, teda podkladový a modelovací zároveň. Nemusíte ale samozrejme nič modelovať, stačí iba starostlivo predpripraviť Vaše prírodné nechty v zmysle zmatnenia penovým pilníkom, oprášenie, očistenie Cleanerom, potom dehydrator a pokiaľ možno, tak radšej aj priľnavač gélu.

Potom môžete aplikovať jednu alebo dve tenšie vrstvy BB gélu a na záver dať ukončovací lesk, čiže Top, ideálne bezvýpotkový, ktorý je na aplikácii rýchlejší. Tomuto postupu sa hovorí "spevnenie prírodného nechtu gélom". Tu sú odkazy na BB gély aj ukončovacie TOP pre alergikov:

Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875. Eva Klug Plachá BIO NAILS