Sú naše produkty vhodné pre tehotné?

Otázka Markéta

Dobrý deň, chcela som sa opýtať, či sú všetky vaše produkty na gélové nechty prírodné bez chémie a nepríjemného zápachu? Teda sú vhodné aj pre tehotné?

Ďakujem


Odpoveď Eva

Pekný deň, Markéta,

väčšina produktov nechtovej kozmetiky z našej ponuky je hypoalergénna, teda so zníženým obsahom kyselín. Náš web ponúka 4 profesionálne značky, a síce Bio-nails, Truscada, Kinetics a EMI.
Bio-nails - 80% produktov hypoalergénne
Truscada - 100% produktov hypoalergénne
Kinetics - 100% produktov hypoalergénny
EMI - 2% produktov hypoalergénne

Pokiaľ by Vás zaujímala aj tvárová, telová, vlasová kozmetika a kozmetika pre bábätká, tak v našej ponuke máme niekoľko značiek z Talianska - Derbe, Delidea, Saponificio varesino - všetko v bio kvalite, prírodné, bez parabénov, netestované na zvieratách.
Na našom webe máme samostatnú sekciu "Všetko pre alergikov", ktorá je potom následne rozdelená do kategórií, ktoré sa týkajú nechtovej kozmetiky a zvyšok sa týka tvárovej, telovej a vlasovej kozmetiky. V tejto sekcii máte istotu, že ide o šetrné hypoalergénne produkty.
Čo sa týka ešte Vášho dotazu ohľadom zápachu, tak všetky gélové či gél lakové materiály, ktoré sa vytvrdzujú v lampe, sú bez zápachové. Jediný systém, ktorý je spojený so zápachom, je akrylová modeláž, ktorá je schnúca na vzduchu, bez použitia lampy a zápach pri tejto metóde spôsobuje tekutina, ktorej sa hovorí tvrdidlo, čiže liquid.

Čo sa týka Vašej otázky "bez chémie", tak je potrebné povedať, že žiadny gélový alebo gél lakový produkt na svete nemožno vyrobiť bez chémie. Svetoví výrobcovia profesionálnej nechtovej kozmetiky sa však snažia, v rámci možností, neustále znižovať v týchto produktoch počty nešetrných a škodlivých látok. S istotou sa teda dá povedať, že väčšina z vyššie menovaných značiek vyrába čo najviac šetrné hypoalergénne produkty na gélové nechty, so zníženým obsahom kyselín, so zameraním na veľmi citlivú, alergickú pokožku, s tým, že všetky produkty sú schválené v rámci Európskej únie pre predaj na ľudské telo.
Pokiaľ by sa teda tehotná žena rozhodla pre gél lakové alebo gélové nechty, iste by som jej z našej ponuky odporučila vždy iba hypoalergénne gélové produkty alebo hypoalergénne klasické laky na nechty Solargel od značky Kinetics, ktoré vytvárajú efekt gélového nechtu, s výdržou až 6 dní.

Tu je odkaz na naše stránky na sekcii "Všetko pre alergikov"

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte ďalej kontaktovať.