Vhodný gél na baby boomer

Otázka Zdenka

Dobrý večer, Rada by som vyskúšala vaše produkty vo svojom salóne, vzhľadom na množstvo ponúkaných produktov sa radšej rovno spýtam, odporučili by ste mi modelovací priehľadný ružovkastý gél vhodný cez baby boomer? Ďakujem Zdenka


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Zdeňko,

veľmi nás teší Váš záujem o vyskúšanie našich produktov. Sme firma, ktorá sa špecializuje na predaj profesionálnej hypoalergénnej nechtovej kozmetiky značiek BIO NAILS, KINETICS a TRUSCADA. Pokiaľ ste profesionálka, tak určite je pre Vás veľmi výhodné, aby ste sa na našom webe registrovali a zaslali nám kópiu Vášho ŽL (stačí na Whatsapp na číslo 777075875). Potom Vám ihneď schválime veľkoobchodný cenník, kedy máte u nás možnosť nakupovať s veľkými zľavami, ktoré sa pohybujú od 10% do 30%.

Navyše u nás celoročne prebiehajú rôzne cenovo zvýhodnené akcie, ako napríklad v tomto mesiaci, 2+1 zadarmo na všetky gél laky Shield alebo všetky klasické laky na nechty Solargel od hypoalergénnej značky Kinetics.

 

 

Zároveň Vás pozývame k nám do našej kamennej predajne v Zlíne, a to vo štvrtok 14. 3. 2024, kedy prebieha náš tradičný Deň otvorených dverí, kedy môžete využiť zľavu 20% na celý náš sortiment a zároveň obdržať luxusný darček v hodnote 1200 Sk a zúčastniť sa žrebovania o veľmi hodnotné profesionálne sety produktov značky Kinetics.

A teraz už k Vášmu dotazu. Čo sa týka odporúčania priehľadného ružovkastého gélu, ktorý je vhodný cez baby boomer, tak určite by to mohol byť jeden z týchto našich najpredávanejších BB gélov fiber s obsahom sklených vlákien, pri ktorých máme zároveň aj videoukážku farebností:

.
.
.
.
.


Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak samozrejme píšte na info@bio-nehty.cz alebo volajte na 777075875. Vždy sa Vám budeme radi venovať. Eva Plachá BIO NAILS