Začínajúce alergie?

Dotaz Zuzana

Dobry den uz piaty rok chodievam ku nechtarke a dnes rano sa mi zacali tvorit male pupenceky okolo nechtov. Moze to byt zacinajuca alergia?


Odpoveď Eva

Pekný deň, Zuzko, podľa toho, čo popisujete, sa určite jedná o alergiu na klasické gélové produkty. Pretože sme firma, ktorá sa už niekoľko rokov špecializuje na predaj hypoalergénnej nechtovej kozmetiky, tak sa s týmito otázkami stretávame denne. Preto ma dovoľte, aby som Vám poslala odkaz na našu sekciu Otázky, kde máme zverejnené niektoré otázky našich zákazníčok a tiež naše odpovede. Určite tu teda nájdete podobné otázky, ako ste zaslali Vy a samozrejme aj naše odpovede, vrátane rád a odporúčaní:

Ďalej Vás prosíme, aby ste si prečítali náš veľmi podrobný článok ohľadom alergií, v ktorom radíme, čo všetko je potrebné urobiť, aby sa alergia znova nedostavila a aby ste znova mohli mať krásne gélové nechty bez alergií. Súčasťou článku sú aj odkazy na konkrétne produkty:

Pokiaľ by ste sa rozhodli čokoľvek na našom webe nakupovať, určite sa prosím pohybujte iba v sekcii Nechtová alergia:

Pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, prosím píšte alebo volajte na slovenské číslo 777075875, vždy sa Vám budem rada venovať. Eva Plachá BIO NAILS