Zmäkčovač kožičky

Otázka Tereza

Dobrý deň,

Chcela by som sa s vami poradiť, ako aplikovať gél na zmäkčenie / odstránenie nechtovej kuzicky. Nie som odborník, som laik čo rád stará o svoje nechty a ruky aby nejako vyzerali. Pracujem ako personalista takže moje ruky sú dobré vidieť. Okolo nechtov Tak nejako všade sa mi robí naozaj nepekne stvrdla koža, ktorú keď ostrihám, príde mi, že sa robí ešte viac. Môžete s tým prosím poradiť? Zmekcujuce krémy som vyskúšala a majú malý a krátky účinok.

Veľmi ďakujem

S pozdravom Tereza


 Odpoveď Eva

Pekný večer, Terezko,

na úpravu a zmäkčenie kožičky existujú špecializované produkty, ktoré sú úžasné v tom, že kožičku počas dvoch sekúnd nádherne zmäkčí a uľahčí tak jej následné odstránenie

Vďaka tomu sa Vám potom podarí prerastenú kožičku z nechtu "zoškrabnúť", zvyšnú kožičku potom následne zatlačiť čo najďalej pomocou špeciálneho kovového zatlačovača. Tým sa ten zvyšok kožičky "zdvihne" a je pripravený na dokonalé odstránenie za pomoci špeciálneho úžasne funkčného zrezávača kožičky Wirmet.

Takto profesionálne odstránená kožička potom nedorastá tak rýchlo a následné prípadné lakovanie samozrejme vyzerá lepšie a nie je tak skoro vidieť odrast)
Potom, čo je kožička odstránená, je ideálne zvyšky zmäkčovača kožičky zotrieť pomocou kúska buničiny, navlhčenej vodou. Je to z toho dôvodu, aby nám potom následné laky dobre držali nie nechtu.
Samozrejme je tiež nutné sa kožičke venovať ešte denne, a to najlepšie na noc, vtieraním výživy vo forme grepových kvapiek, ktoré luxusne kožičku hydratujú a zbavujú tej tvrdosti a pevnosti. Tieto grepové kvapôčky máme veľmi chválené a predávané. Niektoré zákazníčky si ich dávajú aj viackrát za deň, po umytí rúk. Kto si na to spomenie, tak to je potom bomba ) Väčšina žien si ale počas dňa nespomenie tento produkt použiť, tak preto ho odporúčame aspoň raz denne, na noc, aby kvapky mal šancu čo najdlhšie pôsobiť

Pokiaľ by ste mali záujem si robiť dokonalú, naozaj profesionálnu manikúru a lakovanie nechtov, tak sa prosím pozrite na náš podrobný postup manikúry a aplikácie laku na nechty hypoalergénnej značky Kinetics, sú tam aj odkazy na konkrétne produkty.

Majte sa veľmi pekne, snáď Vám má odpoveď aspoň trochu pomohla) Ak čokoľvek ďalšie sa budete chcieť opýtať, tak sa samozrejme pýtajte ďalej.
Pekné dni praje Eva