Ako vyživiť nechty pri aplikácii BB laku?

Otázka Veronika

Dobrý deň,

Rada by som sa na niečo spýtala. Postupne začínam s metódou aplikácie BB laku a rada by som sa dozvedela, či je možné pred aplikáciou BB laku nechty nejako vyživiť? Samozrejmosťou je odmastenie nechtov pred samotným nanášaním BB laku vo vrstvách, ale rada by som nechty medzi tým ešte nejako vyživila (mám na palci nepatrne zničený necht, najskôr vplyvom zlej manipulácie v minulosti).
Na stránkach som našla produkt "5v1 spevňovač nechtov lak s arganovým olejom" na záver na nechtovú kožičku "Výživný olejček CHERRY" (ktorý je ale zároveň podľa popisku vhodný aj ako výživa na nechty??/
Sú tieto produkty vôbec možné používať v kombinácii s odmasťovačom? Nemá sa to účinkom?

Veľmi vám ďakujem za odbornú radu a prípadné odporúčania produktov
S úctou a pozdravom Veronika


Odpoveď Eva

Pekný deň, pani Veroniko,
veľmi ma teší, že ste zvolili jeden z našich najpredávanejších produktov - jednoduchý lak do lampy BB lak. Určite ste si všimli, že pri každom produkte (BB laku) máme odkaz na naše veľmi podrobné video s aplikáciou BB laku, ale pre istotu Vám tu posielam odkaz naň:

Čo sa týka Vašej otázky, tak bohužiaľ, nie je možné kombinovať produkty, ktoré sú určené do lampy, s produktmi, ktoré samy schnú na vzduchu. Je potrebné sa jednoducho rozhodnúť pre jedno či pre druhé :-)) Buď klasické laky na nechty a klasické spevňovače alebo produkty do lampy. Pokiaľ by ste na necht najskôr aplikovali klasický spevňujúci lak na nechty 5v1, tak hoci sa jedná o skvelý produkt, tak by Vám na ňom celkom určite BB lak do lampy nedržal a celá práca by bola zbytočná.

Ale samozrejme pre Vás mám riešenie, ako vylepšiť kvalitu nechtov a pritom mať na nechtoch BB lak. Ide o produkt, ktorý sa volá Gold elixír. Je to emulzia (nie lak), ktorá sa vmasírováva do okolia nechtov, teda do kožičky a nechtového lôžka, odkiaľ vyrastá prírodný necht. Gold elixír obsahuje keratínu, čo je základná stavebná zložka nechtov. Ďalej obsahuje koloidné zlato, panthenol a ďalšie výživné zložky, ktoré vylepšujú kvalitu prírodného nechtu. Elixír sa dá používať dvojakým spôsobom. Pokiaľ máte nalakované nechty (BB lakom), tak elixír v maličkom množstve vmasírujete okolo nechtov, do kožičky a lôžka. Ideálne viackrát za deň, najdôležitejšie je to na noc. Pokiaľ by ste napríklad pár dní nechty nalakované nemali, tak by sa elixír vmasíroval po celej ploche nechtov a do kožičky rovnakým spôsobom (nikdy však nedávať pred aplikáciou BB laku).

Elixír pri pravidelnom používaní výrazne vylepšuje kvalitu nechtov a množstvo našich zákazníčok ho používa celoročne, aj keď majú na nechtoch laky či gél laky. Tento produkt má pre Vás určite oveľa väčší význam, než klasický olejček, ktorý iba zaistí hydratáciu a zjemnenie kožičky okolo nechtov. Hoci sú olejčeky veľmi fajn, tak na Gold elixír opravu nemajú :-)) Ten je jednoducho svojim zložením lepší. Je to u nás celoročne jeden z najpredávanejších produktov.
Tu je odkaz na neho:

.

Pokiaľ budete mať akékoľvek ďalšie otázky, tak samozrejme píšte alebo volajte, vždy sa Vám budem rada venovať.
Pekné letné dni prajem.