Alergia na gél laky

Otázka Ivana

Dobrý deň, mám alergiu na bežné gél laky. Prsty mi po aplikácii začnú tretí deň svrbieť, natekať a nechty musím zložiť. Napriek tomu sa upravených nechtov nechcem vzdať. Objavila som vaše stránky s tým, že nejaká nádej existuje. Môžete mi, prosím, poradiť a odporučiť vhodné produkty? Nerada by som zase kupovala veľa nových produktov, ktoré nakoniec nevyužijem. Gélové nechty si robím doma a používala som gél laky. Keby bola možnosť objednať si na skúšku nejaké menšie balenie alebo štartovaciu sadu, veľmi by som to privítala. Ďakujem za odpoveď.


Odpoveď Eva

Pekný deň, Ivanko,
alergiou na klasické gél laky rapídne pribúda. Sme firma, ktorá je na českom i slovenskom trhu už 15 rokov, ale kvôli alergiám sme sa pred cca 5 rokmi špecializovali hlavne na predaj hypoalergénnej nechtovej kozmetiky, ktorá je bez obsahu najviac alergizujúcej zložky s názvom HEMA. V našej ponuke sú 3 značky - BIO NAILS, KINETICS a TRUSCADA.

Veľmi Vás prosíme, aby ste si prečítali náš veľmi podrobný článok, v ktorom radíme, čo všetko je potrebné urobiť a dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Že musíte mať všetko nové, hypoalergénne, od A až do Z, vrátane pomocných tekutín, pilníkov, penových pilníkov, oprašujúcich kefiek či štetcov. No a už nikdy sa nesmú použiť pôvodné produkty, na ktoré bola alergia.

Tu je odkaz na náš článok:

Súčasťou článku sú aj odkazy na konkrétne produkty. V článku je teda možnosť si vybrať gél lakový systém, Ceramic gél laky (2v1) aj gélovú modeláž alebo klasické laky na nechty bez lampy s extra dlhou výdržou 1 týždeň, volajú sa Solargel. V našej ponuke sú samozrejme aj cenovo zvýhodnené štartovacie sady. Nájdete ich v sekcii VŠETKO PRE ALERGIKOV. V tejto sekcii keď sa budete pohybovať, tak máte istotu, že sa pozeráte na produkty, ktoré sú pre Vás vhodné. Pri konkrétnych produktoch tiež vždy sledujte v ľavom hornom rohu označenie "No hema". Tieto prípravky sú teda tými, ktoré sú pre Vás, ako alergičku, najvhodnejšie.

Pokiaľ by ste chceli vyskúšať menšie balenie, tak určite vyskúšajte gél lakový systém "ep no hema" od značky BIO NAILS v gramáži 5 ml. K týmto gél lakom určite máme aj cenovo zvýhodnenú sadu:

 

.

Do poznámky objednávky si potom môžete vybrať farebný produkt z tohto radu:

V popise každej farebnosti máme uvedený veľmi podrobný postup aplikácie gél lakového systému, vrátane odstránenia. Náhodne vyberám jeden z gél lakov:

.

Veľa máme tiež predávaný Ceramic gél lak 2v1 od značky Kinetics, ale v tomto prípade je gramáž produktov väčšia, 15 ml, pretože značka Kinetics je zameraná hlavne na profesionálky po celom svete a malé balenie produktov vôbec neponúka :-)) Ceramic gél laky ponúkame vo 26 variantoch - farebnosti sú zamerané hlavne na jemné nude tóny.

.

Snáď Vám tieto informácie do začiatku na orientáciu stačia a samozrejme, som Vám k dispozícii aj s radami telefonickými na čísle 777075875. Proste pokiaľ si nebudete čímkoľvek istá, tak určite je lepšie zavolať, než urobiť nejakú chybku, ktorá sa u citlivých žien alergičiek nevypláca. Majte sa veľmi pekne. Eva Plachá BIO NAILS