Hypoalergénny gél laky

Otázka Lenka

Krásny deň,

Mám otázku k gél lakum. Dlhšiu dobu používam gél laky od naninails ale nedávno mi vyskočila alergia v podobe pľuzgieru pod nechtami a okolo nechtov, tuším že to bude tým, že nie sú prírodné a sú s kyselinami. Chcem sa opýtať, či vaše gél laky pre alergikov sú všetky bez kyselín a či máte skúsenosť od zákazníc, že ​​na ne nie sú alergie. Ak áno, budem veľmi rada za odporúčania na lamave, papierové nechty... Mám ich dlhé vďaka spevneniu gél lakom.

Veľmi ďakujem za odpoveď. Krásny deň Lenka


Odpoveď Eva

Pekný deň, slečna Lenka,

mám naozaj veľkú skúsenosť s hypoalergénnymi produktmi, ktoré ponúkame v rámci Českej i Slovenskej republiky a som vždy veľmi rada, keď ma prídu kladné ohlasy od zákazníčok - alergičiek, že všetko dobre dopadlo.) Ak by ste teda chceli vyskúšať gél lakový systém, tak určite by som na prvom mieste odporučila značku Kinetics a ďalej potom značku Truscada. Všetky produkty od týchto značiek sú hypoalergénne, teda bezkyselinové. Pre istotu Vám však napíšem aj odkaz na náš podrobný článok ohľadom alergií, aby ste vedeli, ako správne postupovať, aby bolo všetko OK.

Pokiaľ chcete mať istotu, že na našich stránkach objednávate hypoalergénne produkty, držte sa prosím sekcie Všetko pre alergikov a ďalej potom Všetko pre nechty. Tu nájdete ako gél lakové produkty, tak aj klasickú gélovú modeláž.

Pokiaľ píšete, že máte lámavé, papierové nechtíky, tak by som určite viac odporučila značku Kinetics, kde ich univerzálny podkladový gél lak dokáže aj takto nekvalitné nechty parádne spevniť na dlhú dobu. Tento produkt teda dávam, čo sa týka kvality a výdrže, pre alergika, na prvé miesto. Tu je odkaz na tento produkt

Ďalej potom by ste postupovali ďalej farebným gél lakom a ukončovacím gél lakom od značky Kinetics ) Produkty od tejto značky sú vo vekom balení, 15 ml, takže naozaj veľmi dlho vydržia.

Značka Truscada má produkty v menších baleniach, 5 ml, tie sú tiež skvelé, takže ak by ste boli výrazne obmedzená financiami, tak samozrejme Truscada potom vyjde v tých menších gramážach lacnejšie.

Na záver treba vždy povedať jednu podstatnú vec. Niekedy ani hypoalergénny produkt nezaručí, že sa alergia neprejaví. Aj keď máme skutočne veľké úspechy a väčšina hypoalergénnych produktov nerobí alergičkám žiadny problém, môže sa skrátka niekedy stať, že ani tieto šetrné produkty nevyriešia alergickú reakciu. Niekedy to skrátka nemusí klapnúť a to je potom smutno ako na našej strane, tak aj na strane zákazníčky. Nechcem Vám preto nezmyselne písať, že všetky hypoalergénne produkty sú všemohúce....Nie je to tak a je potrebné, aby zákazníčka vopred vedela, že to skrátka nemusí klapnúť.....)
Majte sa veľmi pekne a budem sa tešiť na našu spoluprácu. Nech sa Vám vo darí. Eva