Mobilná pedikúra

Otázka Pavla

Dobrý deň, práve sa pripravujem začať činnosť ako mobilná pedikérka. Moje zameranie bude prístrojová (zdravotná) pedikúra a predpokladaná klientela budú najmä starší ľudia, diabetici, ale počítam aj so športovcami – bežcami, tenistami, apod. (budem spolupracovať s fyzioterapeutkou). Chcem svojim klientkám ale ponúknuť aj lakovanie a gellak ako doplnkovú službu. Váš sortiment je však veľmi široký… Odporučíte mi, prosím, „minimalistickú“ výbavu na môj účel? Klasicky lak je asi jasný - Kinetics, ale Gellak neviem, ktorý vybrať. Minimalistický výbava musí samozrejme obsahovať celý systém pre nalakovanie/gellak. Ale môžem si dovoliť asi len jednu značku od každého a veľmi obmedzené vyber farieb. Nepotrebujem samozrejme pomôcť s vyberom farieb, to je vec vkusu klientel, ale potrebujem vybrať značku. Aj s ohľadom na cenu. Predpokladám, že moje klientky si nebudú môcť dovoliť luxus Tiež mi ide o jednoduchosť a rýchlosť aplikácie, budem jazdiť ku klientom domu, takže nemusím mať vždy komfortné pracovné prostredie. A ako som spomenula, estetická časť pedikúry je pre mňa iba doplnok služby.


 Odpoveď Eva

Pekný deň, Pavli,
Vaša činnosť, o ktorej mi píšete, bude veľmi zaujímavá a hlavne záslužná, pretože ja mám doma mamičku, ktorej je 85 rokov a jednoducho už nie je možné dochádzať k pedikérke. Našťastie mám tiež možnosť pre ňu využiť podobnú službu, akú sa chystáte robiť Vy. Takže Vás veľmi chválim a prajem Vám veľa spokojných klientov.

Skôr, než na to zabudnem, by som Vám chcela oznámiť, že pokiaľ už máte ŽL, tak po registrácii na našich stránkach ako veľkoobchodný spolupracovník máte možnosť u nás nakupovať za nižšie VO ceny. Určite sa to oplatí, a to ako v prípade nákupu vysoko kvalitných dlhotrvajúcich lakov na nechty Solargel, tak aj gél lakového systému Shield alebo Ceramic od tej istej značky Kinetics alebo gél lakového systému od značky Bio-nails, kedy zľavy sa pohybujú od 20% do 30 %. A teraz už k Vášmu dotazu. Ak by ste chceli ponúkať gél lakový systém, tak sú tri varianty.

1. Jednoduchý lak do lampy BB lak (bez nadlaku a podlaku) od značky Bio-nails

2. Klasický gél lakový systém od značky Bio-nails kedy sa na necht aplikujú celkom 4 vrstvy (báza, 2x farba, Top)

.

3. Gél lak 2v1 - nude alebo nahá manikúra od značiek Bio-nails či Kinetics, kedy výrobcovia spojili dohromady podkladový gél lak s farbou a urýchlili tak celý systém až o 20 minút. Čo sa v prípade časovej núdze môže veľmi hodiť. V našej ponuke je veľká škála týchto produktov a sú veľmi obľúbené hlavne u žien, ktoré sú konzervatívne a nestoja o nejakej farebnosti:

Ďalej by som Vás tiež rada upozornila na skvelú ponuku telovej kozmetiky pre manikérky aj pedikérky od značky Kinetics!! Navyše, teraz po celý mesiac júl v akcii 2 +1 zadarmo. Zákazníčka si môže vybrať akékoľvek tri produkty, dvaja drahšie zaplatia a tretí najlacnejší si napíše do poznámky objednávky zadarmo. Akcia sa naozaj oplatí. Je možné využiť najskôr aj vzorky tejto kozmetiky a až potom nakupovať :-)) Tu je odkaz na celý rad profesionálnej kozmetiky Kinetics pre Vás:

K dispozícii tiež máme katalóg od značky Kinetics a katalóg od značky Bio-nails sa tento rok chystá :-)) Pokiaľ budete potrebovať sa ešte viac pobaviť o jednotlivých troch systémoch, ktoré som Vám predstavila, tak som Vám samozrejme k dispozícii tu písomne ​​alebo kedykoľvek na čísle 777 075 0875 - vždy sa Vám budem rada venovať, aby som Vám všetko vysvetlila, či už sa to bude týkať aplikácie, odstránenia a výdrže jednotlivých produktov.

Ešte som Vám zabudla uviesť, že pri variante číslo 2 – klasický gél lakový systém, existuje aj variant pre alergikov, teda sa jedná o veľmi šetrné produkty bez obsahu Hemy. Tu je odkaz na sadu gél lak Bio-nails No hema:

.

Pri každej tej sade, v tom podrobnom popise, sú uvedené jednotlivé produkty, ktoré súprava obsahuje. Takže sa môžete pozerať na tie jednotlivé produkty a prečítať si o nich a objednať si iba to zo sady, čo potrebujete. Možno už lampu máte, takže sady ako celok Vás nebudú zaujímať, ale vždy ich zákazníčkam posielam, aby videli, čo budú od a až do Z na konkrétny systém úpravy prírodného nechtu potrebovať. Takže takto sa prosím tými sadami trošku "prehryzte" a potom uvidíte, či Vám niektorý ten variant bude sympatickejší alebo ma radšej zavoláte, aby sme prebrali všetky "pre a proti" :-)) Pekný večer. Eva