Odporúčanie hypoalergénnych produktov

Otázka

Dobrý deň, zaujala ma Vaša ponuka antialergických produktov. Mám alergiu na gély, prevažne zatiaľ od všetkých firiem. Neviem ktorá konkrétna zložka mi vadí, ale keď som mala gél tak som mala celé ruky osypane a eextrém zvedení. Chcela by som pekné nechty, ale nechcem objednávať zase všetky gély a potom zase nič z toho.

Prosím poradíte mi? Ďakujem veľmi


Odpoveď Eva

Pekný deň, slečna,
s podobnou otázkou, akú máte Vy, sa stretávam prakticky denne a trúfam si povedať, že s týmito prípadmi mám naozaj veľkú skúsenosť, ako v rámci Českej, tak aj Slovenskej republiky. Alergií na gélové produkty skrátka za posledné roky naozaj výrazne pribudlo. Chápem, že pre Vás, ako zákazníčku, je situácia veľmi ťažká, pretože Vám nezostáva nič iné, než stále skúšať nové produkty a investovať nemalé peniaze za jeden pokus, ktorý nemusí dopadnúť dobre. Píšete, že ste vyskúšali veľa značiek, ale už nepíšete, či sa jednalo a klasické produkty alebo o hypoalergénne produkty.
Určite sa Vám budem snažiť pomôcť, ako najlepšie budem vedieť ) Najskôr ma dovoľte, aby som Vám napísala odkaz na môj veľmi podrobný článok o alergiách nechtov a čo všetko je potrebné dodržať, aby sa všetkému chybnému predišlo a aby sa za použitia vhodných prípravkov všetko podarilo

Ďalej by som Vám chcela v krátkosti predstaviť náš sortiment. Ponúkame 4 profesionálne značky, z ktorých dve sú úplne v plnom rozsahu hypoalergénne - jedná sa o značky Kinetics a Truscada, tretia značka Bio-nails je čiastočne hypoalergénna a štvrtá značka E.MI nie je hypoalergénna. Pokiaľ chcete mať istotu, že si na našich stránkach prezeráte iba hypoalergénne produkty, vždy sa držte iba sekcie "Všetko pre alergikov" a následne "Nechtová kozmetika pre alergikov".

Hypoalergénne produkty sú vždy také, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé či nešetrné látky av prípade gélových produktov sa jedná o tzv. bezkyselinové produkty. Rovnako je dôležité aj bezkyselinový priľnavač gélu a dodržať presne postup podľa rád a odporúčaní v mojom prvom odkaze.

Pokiaľ by ste mali záujem o gélovú modeláž, tak pre predstavu Vám tu napíšem odkaz na našu cenovo zvýhodnenú sadu pre alergikov, aby ste skrátka videla, čo všetko je pre gélovú modeláž potrebné. V podrobnom popise sady sú potom aj kliknutia na jednotlivé produkty.

Čo sa týka gélovej modeláže, tak u nás najpredávanejším hypoalegénnym gélom je BB gél fiber, s obsahom sklených vlákien. Veľmi pevný gél, ktorý skvele drží, netvorí odchlipy a vzhľadom na to, že je tzv. jednofázový, môžete ho použiť ako podkladový aj modelovací zároveň. Tento gél zatiaľ v 98% všetkých alergičiek obstál naozaj skvele. Pokiaľ by ste ho chceli vyskúšať, ponúkame ho v maličkom balení 5 ml. Rovnako tak môžete v 5 ml balení vyskúšať aj BB gél od značky Truscada.

Ak by ste mali záujem o gél lakový systém, tak určite odporučím čokoľvek od značky Kinetics alebo Truscada

Pokiaľ by ste mali záujem o veľmi jednoduchý lak do lampy, tak určite odporučím BB lak od značky BIO-nails

Ak by ste mali záujem o klasický lak na nechty s gélovým efektom a výdržou až 7 dní, tak určite odporučím Solargel od značky Kinetics

Pre istotu Vám tiež píšem odkaz na všetky postupy, aby ste presne vedeli, ako sa jednotlivé systémy na nechty aplikujú

Na záver treba vždy povedať jednu podstatnú vec. Niekedy ani hypoalergénny produkt nezaručí, že sa alergia neprejaví. Aj keď máme naozaj veľké úspechy a väčšina hypoalergénnych produktov nerobí alergičkám žiadny problém, môže sa skrátka niekedy stať, že ani tieto šetrné produkty nevyriešia alergickú reakciu. Niekedy to skrátka nemusí klapnúť a to je potom smutno ako na našej strane, tak aj na strane zákazníčky. Nechcem Vám preto nezmyselne písať, že všetky hypoalergénne produkty sú všemohúce....Nie je to tak a je potrebné, aby zákazníčka vopred vedela, že to skrátka nemusí klapnúť.....)
Majte sa veľmi pekne a budem sa tešiť na našu spoluprácu. Pokiaľ Vám čokoľvek nebude jasné alebo budete mať dlhšie doplňujúce otázky, tak samozrejme píšte, vždy sa budem snažiť odpovedať v rámci možností čo najskôr.
Majte sa fajn a nech sa Vám všetko darí. Eva