Odporúčanie ukončovacieho hypoalergénneho produktu

Otázka Katka

Dobrý deň, ktorý ciry finish/vrchný gél mate bez kyselín cca do 11ml. Skúšam či sa mi po Vašich produktoch netvoria pľuzgieriky okolo prsta. A nechcem si rovno kupovať veľké balenie. Už poštovné nemate najlacnejšie tak za to nechcem dát xxx peňazí. Používam číry uv gél bio-nails E GÉL JEDNOFÁZOVÝ CLEAR GÉL.

Ďakujem


Odpoveď Eva

Pekný deň, slečna Katka,

ešte, než odpoviem na Vašu otázku, tak by som rada upresnila, že ak ste alergik, tak ste určite mali z našej ponuky využiť nejaký hypoalergénny produkt. Všetky hypoalergénne produkty máme na našich stránkach samostatne v sekcii "Všetko pre alergikov" a tam potom následne v sekcii "Nechtová kozmetika pre alergikov". Ak ste si u nás zakúpila produkt E gél jednofázový číry :

, tak ten bohužiaľ nepatrí medzi hypoalergénne produkty. Nemáme u neho označenie slovom "hypoalergénne" a ani ho nemáme v sekcii "Všetko pre alergikov". Značka Bio-nails má v ponuke množstvo produktov pre alergikov, ale nie všetkých. Je teda potrebné buď starostlivo sledovať, či je pri produkte napísané slovo hypoalergénne alebo sa pohybovať na našich stránkach iba v tej sekcii Všetko pre alergikov.
Tu je teda odkaz na sekciu, ktorá je zameraná na nechtové produkty pre alergikov:

Ďalej tu ešte píšem odkaz na náš podrobný článok s radami a odporúčaniami pre alergikov v sekcii Blog

A teraz už k Vášmu dotazu
Čo sa týka vrchných gél lakov alebo gélov, ktoré sú hypoalergénne, tak môžete využiť produkty ako značky Bio-nails (balenie 7,5 ml, 10 ml, 15 ml) tak aj značky Truscada (balenie 5ml, 15 ml). Pokiaľ by ste chceli produkty, ktoré sú rýchle, teda určite využite bezvýpotkové. Ak by ste mali záujem aj o klasické výpotkové, tak samozrejme ich tiež máme v ponuke. Píšem Vám odkazy ako na ukončovací gél laky, tak aj uv gély. Na gélovú modeláž môžete využiť akýkoľvek z nich. Všeobecne platí, že ak by ste chceli do gélovej modeláže používať farebné gél laky, tak je určite lepšie ako ukončovací produkt použiť aj gél lak (lebo ukončovací bezvýpotkový gél by mohol na farebnom gél laku popraskať).
Pokiaľ viac dávate prednosť farebným gélom, tak určite je lepšie ako ukončovací produkt použiť gél, ale gél lak určite môžete použiť tiež, s ním žiadnu chybu neurobíte. )

Ukončovací hypoalergénny TOP gél laky bezvýpotkové priehľadné lesklé, efektové alebo matné

Ukončovacie hypoalergénne TOP uv gély bezvýpotkové lesklé alebo efektové

Ukončovacie hypoalergénne TOP gély výpotkové lesklé

Čo sa týka poštovného, ​​najlacnejšie vychádza platba vopred na náš účet (alebo on-line kartou cez Go-pay) a zaslanie do niektorého z výdajných miest firmy Zásielkovňa v okolí Vášho bydliska či zamestnania. V takom prípade je celkové poštovné 70 Kč, čo si myslíme, že je veľmi dostupná cena.

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte ďalej kontaktovať, vždy rada odpoviem.
Veľa zdravia a príjemné jesenné dni praje Eva