Podkladový gél lak na veľmi poškodené nechty

Otázka Pavlína

Dobry deň, pani Plachá.

Rada by som Vas poprosila o radu. Riešim svoje veľmi poškodené nechty, ale preto, že pracujem ako zdravotná sestra, nemôžem svoj problém vyriešiť nechtovou modelážou a pod. Vyskúšala som snáď všetky, aby som svoje lámavé a rozstrapkané nechty dostala trošku do poriadku, ale nedarilo sa mi. Pred týždňom som na internete našla (snáď novinku) Rubber base a top. Nikdy som o tom nepočula. Rozhodla som sa oba výrobky vyskúšať. Asi to bude znieť smiešne, že teraz, keď mi oba výrobky už piaty deň držia bez poškodenia na nechtoch, skáčem radosťou... ale toto je u mňa naozaj rekord :) .U Vás v obchodíku som sa dočítala, že existuje aj iný nový zázrak na problenatické nechty. Volá sa Grafen. Pani Plachá, prosím Vás, aký je rozdiel medzi Rubber a Grafen? Vôbec sa v tom nevyznám a verím tomu, že mi určite poradíte. Veľmi pekne Vám ďakujem za Váš čas a za rady. Ste veľmi sympatická a milá pani a ja Vám veľmi a veľmi fandím.

S pozdravom Pavlína


Odpoveď Eva

Pekný večer, Pavlínko,

veľmi ďakujem za Vašu milú otázku a budem sa Vám snažiť čo najlepšie odpovedať.
Produkty Rubber base patria medzi najnovšie v gél lakovom systéme a sú veľmi obľúbené u tých zákazníčok, ktoré chcú mať zdravo vyzerajúce a zároveň spevnené nechty. Rubber base majú tú výhodu, že sa jedná a podkladové gél laky s obsahom prírodného kaučuku, ktorý sa na nechtoch chová veľmi prirodzene a pružne. Tento produkt je vhodný skôr na kratšie nechty a je tiež nazývaný tzv. "nahou manikúrou", pretože sa predáva ako v priehľadných variantoch, tak aj v jemne priehľadne zatónovaných do ružova alebo do telová. Pre zdravotné sestry teda ideálny produkt a pokiaľ Vám vyhovuje tým, že skvele drží, nie je dôvod ho meniť)
Tu je odkaz na mojich stránkach na Rubber base produkty, ktoré ponúkame vo viacerých farebných prevedeniach:

Čo sa týka podkladového gél laku Grafen, tak ten je, čo sa týka spevnenia prírodného nechtu a výdrže tzv. "inej kávy" ) Grafen je úplne unikátnym, luxusným produktom, ktorý v ponuke podkladových gél lakov, čo sa týka spevnenia prírodného nechtu, skutočne nemá konkurenciu. Je to tak spevňujúci produkt, že sa úplne vyrovná svojou pevnosťou a výdržou gélovým nechtom Svojou konzistenciou je máličko hustejšia a dá sa s ním krásne v druhej vrstve urobiť aj C oblúk, teda je možné s ním urobiť aj modeláž, pokiaľ budete chcieť. Vďaka C oblúku je potom necht nielen tvarovo krajší, ale aj oveľa viac odolnejší voči nárazom. Aj veľmi manuálne namáhané nechty tak vďaka Grafenu vydržia oveľa dlhšie. Grafen sa ponúka nielen v priehľadnom variante, ale aj v rôznych zatónovaniach, či už do ružova alebo do telová. Grafen je za posledný rok naším najpredávanejším a zároveň najviac chváleným produktom, ako u žien pre domáce využitie, tak aj profesionálok. Ja sama Grafe používam, pretože moje nechty nikdy neboli nijako veľmi kvalitné a to spevnenie je tak výrazné, že si to človek ani nevie potom predstaviť, byť bez tohto produktu na nechtoch. Skrátka ja osobne nedám na Grafen dopustiť a skutočne úprimne Vám ho odporúčam. Či už priehľadný alebo jemne polopriehľadne zatónovaný. Tu je odkaz na mojich stránkach na podrobný postup aplikácie gél lakového systému  Grafen

Ďalej len pre informáciu tu uvádzam odkaz na sadu gél lak Grafen, aby ste vedeli, čo všetko je ideálne k tomuto systému mať

Majte sa veľmi pekne av prípade akýchkoľvek ďalších otázok ma neváhajte ďalej kontaktovať, vždy rada odpoviem.
Eva


Odpoveď Pavlína

Pekný večer, pani Plachá.

Ďakujem vám veľmi pekne za dokonalú odpoveď na moju otázku. Ďakujem aj za odkazy, ktoré ste mi poslali. Nikde som tak podrobné vysvetlenie nenašla. No, to bol vlastne dôvod, prečo som Vam napísala :).
Prajem Vám krásnu dobrú noc aj prekrásne nadchádzajúce jarné dni.
So srdcovým pozdravom Pavlína.