Pozor pri objednávaní hypoalergénnych produktov!

Otázka Kristína

Dobrý deň, rada by som vás poprosila o storno objednávky. Dneska sa mi bohužiaľ rozbehla alergická reakcia aj po použití laku od tejto značky, tak pre mňa bohužiaľ nákup nemá význam.
Vyzeralo to nádejne, ale bohužiaľ už mám začervenané lôžka, ktoré svrbia.

Veľmi ďakujem a ospravedlňujem sa za komplikácie


Odpoveď Eva

Pekný večer, Kristínko, pozerala som sa na Vašu súčasnú aj predošlú objednávku a veľmi ma mrzí, že ste si u nás bohužiaľ nenakúpila hypoalergénne produkty.
Preto sa ani nedivím, že sa Vám rozbehla alergia. BB laky totiž nie sú hypoalergénne produkty, ktoré by boli vhodné pre ženy alergičky. Všetky produkty, ktoré sú vhodné pre alergičiek, máme na našom webe hneď na prvom mieste v samostatnej sekcii, ktorá sa volá Nechtová alergia. Pokiaľ je teda žena alergička, je nutné, aby vyberala produkty iba z tejto sekcie:

Pre ešte lepšiu orientáciu máme pri každom hypoalergénnom produkte v ľavom hornom rohu napísané "no hema", "no di-hema". Toto označenie značí, že produkt je bez obsahu tzv. kyselinových zložiek, teda najviac alergizujúcich látok, ktorými sú pre ženy alergičky práve zložky HEMA alebo Di-HEMA.

Ďalej máme na našom webe na niekoľkých miestach (na úvodnej stránke, v sekcii Blog a potom tiež na záver u úplne každého hypoalergénneho produktu) napísaný veľmi podrobný článok o alergiách, v ktorom radíme ženám alergičkám, čo všetko je potrebné prísne dodržať, aby sa alergia znova nedostavila. Súčasťou tohto článku sú aj odkazy na konkrétne hypoalergénne produkty z našej ponuky.
Tu je odkaz na článok:

BB lak obsahuje Hemu, o čom sa môžete presvedčiť na našom webe, kedy u úplne každého nášho produktu máme napísané zloženie.
Ďalej v podrobných parametroch produktu (v pravej časti) máme vždy uvedené, či sa jedná a hypoalergénny produkt alebo nie.
Tu je teda odkaz na celú sekciu BB lakov, aby ste si mohli prezrieť, že skutočne pri tomto produkte nikde neuvádzame informáciu, že by bol hypoalergénny, v ľavom hornom hore nie je informácia No hema či No Di hema av Doplnkových parametroch produktu máme uvedené, že sa nejedná o hypoalergénny produkt:

Mrzí ma, že ste si pravdepodobne mysleli, že všetky nami ponúkané produkty sú hypoalergénne. Ale tak to bohužiaľ nie je. V našej ponuke máme značky BIO NAILS a KINETICS, väčšina produktov, cca 80 percent, je určená pre alergikov, ale zároveň máme v ponuke aj klasické produkty, ktoré nie sú určené pre alergikov. Preto sme na našom webe urobili tú samostatnú sekciu Nechtová alergia.....:-))

Vašu objednávku samozrejme podľa Vašej požiadavky rušíme a peniaze Vám ihneď zajtra vraciame.
A zároveň Vás veľmi prosíme, aby ste si preštudovali našu hypoalergénnu ponuku a starostlivo si prečítali náš článok o alergiách. Majte sa veľmi pekne a nech sa Vám nechtíky rýchlo dajú dokopy. Určite odporučíme z našej ponuky Koloidné striebro:

Majte sa veľmi pekne. Eva