Rada by som odporúčania na Vaše top produkty

Otázka Klára

Dobrý deň,
chcela by som sa po viac ako roku vrátiť ku gélovým nechtom. Bohužiaľ sa mi rozbehla alergia. Vaše videá mám prehliadnutá, chcela by som si zaobstarať základné tekutinky pod gél, bázu, modelovací gél, nejakú farbičku a Finish. Avšak v takom množstve produktov je ťažké si vybrať. Rada by som odporúčania na Vaše top produkty. Vopred ďakujem za odpoveď.


Odpoveď Eva

Pekný večer, Kláro,
s alergiami na gélové produkty je to stále väčší problém, preto sme sa už pred 5 rokmi špecializovali na hypoalergénnu gélovú kozmetiku. Ponúkame 3 profesionálne hypoalergénne značky – Bio-nails, Kinetics a Truscada. Za najšetrnejšie sú považované tie produkty, ktoré vôbec neobsahujú najviac problematickú alergizujúcu zložku Hema. Skôr, než Vám zašlem odkazy na odporúčané produkty, tak radšej pre istotu Vám zasielam aj odkaz na náš veľmi podrobný článok ohľadom alergií, v ktorom radíme, čo všetko je potrebné urobiť, aby sa alergia znova nedostavila. Súčasťou článku sú potom aj odkazy na konkrétne produkty, teda tam nájdete aj odkazy na celú hypoalergénnu gélovú modeláž.

Tu je článok: Alergia na UV gél a Gél lak - rady a odporúčania

A teraz už má odporúčanie. Pokiaľ chcete sa venovať gélovej modeláži, tak asi viete, čo všetko je k tomu potrebné, hlavne čo sa týka predprípravy nechtov. Pre istotu Vám zasielam odkaz na naše podrobné video aplikácie hypoalergénnej gélovej modeláže:

Tu je odkaz na cenovo zvýhodnenú sadu na hypoalergénnu gélovú modeláciu:

.

A teraz už k vašim konkrétnym požiadavkám na odporúčanie produktov. Napíšem Vám odkazy na tie najšetrnejšie produkty bez obsahu Hemy. Píšete, že chcete odporučiť základné tekutiny, teda tu sú:

.
.
.

Ďalej chcete bázu a modelovací gél, tu sú:

.

Ktorýkoľvek BB gél fiber podľa Vášho výberu

Ďalej chcete farebné produkty, tu je odkaz na farebné gély:

Do modeláže ale môžete použiť aj farebné gél laky:

Ďalej chcete odporúčanie na ukončovací TOP, tu je:
V prípade, že budete používať farebné gély:

.

V prípade, že budete používať farebné gél laky:

.

Pre Vašu informáciu, pokiaľ chcete mať istotu, že vyberáte správne produkty pre alergikov, pohybujte sa prosím pri výbere produktov iba v sekcii Všetko pre alergikov alebo sledujte v ľavom hornom rohu prúžky s informáciami "hypoalergénne" a "no hema",

Majte sa veľmi pekne a pokiaľ budete ešte potrebovať ďalšie rady, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875 - Eva Plachá