Šetrné produkty na gélovú modeláciu nechtov

Otázka Andrea

Dobrý deň, prosím zostavíte mi potrebné komponenty pre modeláž nechtov? Mám prípravky od N... N.... a chcela by som niečo šetrnejšie. Našla som si vašu značku. Štetce a rôzne pomôcky mám. Ide mi len o prípravky na modeláciu ako je priľnavač gélu bázy gél cleaner... Ďakujem!!!


Odpoveď Eva

Pekný deň, Andreo, veľmi sa ospravedlňujeme za neskorú odpoveď :-)) Veľmi nás teší Váš záujem o naše profesionálne hypoalergénne produkty. Veríme, že Vás nadchnú a že si ich obľúbite. Čo sa týka Vašej otázky na odporúčanie šetrných produktov z našej ponuky, tak samozrejme Vám tieto odporúčania radi napíšeme. Odporučíme tie, ktoré sú u nás najviac chválené a predávané:

1. Cleaner

.

2. Dehydratačná tekutina

.

3. Priľnavač gélu šetrný bez Hemy

.

4. Podkladový gél

.

5. Modelovacie gély

Tieto gély sú všetky skvelé, takže ťažko sa ma odporúča nejaký jeden konkrétny. Najviac ale máme chválené tieto priehľadné a potom tiež BOB gély so štetcom:

.
.

6. Farebné gély a gél laky

7. Ukončovací TOP

.

Ďalej by sme Vás aj radi upozornili na nový trend zjednodušovania v aplikácii gél lakových produktov. Vďaka týmto nápadom zákazníčky ušetria až 20 minút svojho času. Ide o produkty 2v1, kedy výrobcovia skombinovali pevný podkladový gél lak s farbou. Týmto typom gél laku sa hovorí keramické alebo sa im všeobecne hovorí „nahá manikúra“. Napíšeme Vám teraz odkaz na túto sekciu a pokiaľ Vás produkty zaujmú, budeme radi. Pri každom produkte v podrobnom popise nájdete veľmi podrobný postup aplikácie aj odstraňovania.

Pokiaľ by ste akokoľvek potrebovali viac poradiť, tak samozrejme píšte alebo volajte na číslo 777075875, vždy sa Vám budeme radi venovať. Eva Plachá BIO NAILS tel. 777075875