Veľmi slabé nechty

Kvalitné prírodné nechty má máloktorá žena.

Väčšina potrebuje nechty podporiť nielen kvalitnými spevňovačmi vo forme lakov, ale aj špeciálnou výživou vo forme séra, napríklad s obsahom keratíny alebo ďalších výživných a posilňujúcich zložiek. Ideálne je použiť kombináciu spevňujúceho laku a séra dohromady.

Z našej ponuky určite odporučíme skvelé hypoalergénne spevňovače od luxusnej značky Kinetics. Je ich veľa. Medzi najpredávanejšie patrí Nano green shark a Nano rhino. Skvelé sú ale aj spevňovače Rose gold a White gold či vitamínový spevňovač Nano seal.

Spolu so spevňovačom je ideálne použiť na noc sérum Gold elixír, s obsahom keratíny a koloidného zlata, ktoré výrazne vylepší kvalitu prírodného nechtu. Možno Vás zaujme aj luxusná cenovo zvýhodnená sada na starostlivosť o prírodné nechty, ktorá obsahuje úplne všetko, čo potrebujete k dokonalej manikúre, spevneniu, lakovaniu a výžive nechtov aj pokožky. Táto sada sa volá Štartovacia sada starostlivosti o nechty Aneta Vignerová.

Vždy Vám samozrejme tiež radi poradíme na čísle 777 075 875.
Nebojte sa zavolať nám alebo napísať svoju otázku tu, v on line chate. Baví nás to a sme tu pre Vás každý všedný deň od 9.30 do 17 h, v sobotu od 10 do 12.30 h. Zodpovedať Vám bude vždy jedna na nás, z tímu Bio-nails - Eva, Kamila, Nikola. Niekedy tiež Ivan, keď my traja v kamennej predajni máme zákazníčky, ktorým sa venujeme :-))