Gél lak Truscada farebný

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky Truscada Vám prináša svojou konzistenciou "našľahané krémové", vysoko pigmentované farebnosti, ktoré majú málinko hustejšiu konzistenciu a parádne krytie už v prvej vrstve. Všetky gél laky značky Truscada sú vhodné aj pre alergikov a všetky ženy, ktoré dbajú na kvalitné certifikované šetrné produkty, bez akýchkoľvek škodlivých, nebezpečných, dráždivých či nešetrných látok. Sú teda vhodné nielen pre alergikov, ale aj tehotné a dojčiace ženy.

#ShowMore#

Prirodzene tenký gél lakový systém pri správnej aplikácii zaistí vždy úžasné spevnenie prírodného nechtu a dlhodobú výdrž 3 - 4 týždne, nechty sú nielen krásne spevnené, ale navyše sa nelámu ani neštiepia.

Farebné gel laky Truscada sú každoročne podrobené náročnej a celosvetovo cenenej ISO certifikácii, ktorú stále táto značka úspešne obhajuje.

Nový luxusný zlato-čierny "ombrý" obal v kombinácii s parádnym plochým štetčekom, ktorý uľahčuje dokonalú aplikáciu, Vás nadchnú a naplnia pocitom dokonalosti a profesionality. V hornej časti vršku je odnímateľná priehľadná krytka, ktorá má v sebe ukrytú plastovú "guľôčku", ktorú môžete vybrať a natrieť ju konkrétnym farebným gél lakom z fľaštičky, vytvrdiť v lampe a vrátiť späť. Takto si ľahko farebne označíte konkrétny gél lak av šuplíčku sa Vám potom v jednotlivých farebnostiach bude ľahko orientovať.

Podrobný postup aplikácie gél lakového systému TRUSCADA pre alergikov

Gél lak je vhodný pre každého, kto chce svoje prírodné nechty výrazne spevniť a zároveň využiť extra dlhú výdrž, ktorú Gél lakový systém ponúka, čo sú 3 - 4 týždne. Gél lak je vhodný pre všetky typy prírodných nechtov, kratších aj stredne dlhých a môže veľmi dobre s výdržou obstáť aj pri manuálne namáhaných nechtoch. Aplikácia Gél laku je naozaj veľmi jednoduchá a je vhodná ako pre profesionálky, tak pre domáce využitie. Gél lakový systém znamená aplikáciu celkom 4 vrstiev Gél laku. Podkladového priehľadného, ​​potom dve vrstvy farebného Gél laku a na záver ukončovací priehľadný Gél lak s vysokým leskom, väčšinou bezvýpotkového.

  1. Najprv vykonáme manikúru, čo je dokonalá úprava tvaru a dĺžky nechtu pilníkom strenia hrubosti (napríklad pilník na prírodné nechty Truscada polmesiac jemnej a strednej hrubosti 180/240). Ďalej vykonáme zatlačenie a odstránenie kožičky (napríklad pomocou pomarančového drievku či kovového zatlačovača a zrezávača kožičky Wirmet). Odstránenie kožičky je možné tiež vykonať brúskou, pomocou špeciálnych fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamienka (slzy) a guličky.

  2. Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme blokom (penovým pilníkom) strednej hrubosti, aby sme necht jednak povrchovo zrovnali, ale aj hlavne ho zbavili prirodzenej povrchovej mastnoty. Necht by mal byť takto starostlivo zmatnený celoplošne, aby vyzeral ako "pocukrovaný". Oprášime povrch nechtu štetcom na oprašovanie. Od tejto chvíle už si nikdy nesiahajte na povrch nechtov, aby ste si ich opäť nezamastili.

  3. Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Nechajte zaschnúť na vzduchu. Teraz si už na nechty opäť nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer alebo Bonder), v prípade, že by ste chceli dodržať všetko od značky Truscada, tak priľnavač od tejto značky sa volá Miracle base. Ten nanášame vo veľmi malom množstve (veľa utrite štetec o hrot fľaštičky) iba na necht, nikdy nie na kožičku. Dbáme starostlivo na to, aby priľnavač nikdy nestiekol ku kožičke! Počkáme chvíľočku na naozaj dokonalé zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy, aby sme urýchlili schnutie priľnavača. Je veľmi dôležité, aby priľnavač bol dobre zaschnutý. U priľnavača vždy platí, že ak je ho vo fľaštičke už malé množstvo na dne, tak ho už vyhoďte a kúpte si nový. Zvyškový priľnavač je totiž už veľmi spojený s prachom a prestáva byť pri konci funkčný.
  4. Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového priehľadného gel laku v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu (alebo v UV lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať. Pokiaľ chceme nechty mať viac spevnené, môžeme aplikovať druhú tenkú vrstvu podkladového gél laku a vytvrdíme ho rovnakým spôsobom. Je tiež možné u tejto druhej vrstvy maličko vymodelovať C oblúk, vďaka ktorému budete mať zaistenú ešte vyššiu pevnosť, tvrdosť a odolnosť proti nárazom, ktorým sú denne nechty vystavené. A to hlavne v prípade, že sa venujete manuálnej práci. Nezabudnite vždy pretiahnuť spodný okraj nechtu. Po tejto druhej podkladovej vrstve nemusíte stierať výpotok. Ale keď ho zotriete (špeciálnou tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následne povrch gél laku jemne prepilujete penovým pilníkom a oprášite oprašujúcim štetcom, bude to lepšie, pretože okrem porovnania tvaru ešte zaistíme následné lepšie priľnutie farebného gél laku a jeho "nesťahovanie sa" krajov.

  5. Potom aplikujeme akýkoľvek farebný Gél lak v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu (alebo v UV lampe 2 minúty). Nestierame výpotok. Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu vrstvu farebného Gél laku, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok.

  6. Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v UV/LED lampe 1 minútu (alebo v UV lampe 2 minúty). Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak. Zotretie výpotku vykonáme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nechtov (cleaner) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme. Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Hotovo!

Odstránenie gél lakového systému Truscada

Vykonáva sa pilovaním pomocou profesionálneho papierového pilníka strednej hrubosti, napríklad 100/180.

Najprv začneme povrch Gél laku odpilovávať hrubšou stranou pilníka (100). Potom, čo je väčšina farebného Gél laku odstránená, pokračujeme jemnejšou stranou pilníka (180) až do úplného odstránenia farebného Gél laku. Potom už nechty iba dohladíme jemnejším penovým pilníkom. Nikdy sa nesnažte odpilovať aj pôvodnú podkladovú vrstvu gél laku. Tá na nechte neustále zostáva a tým si neustále ochraňujeme naše prírodné nechty pred postupným oslabovaním zbytočným prílišným pilovaním.

Potom, keď chceme ihneď znovu aplikovať Gél lak, robíme všetko úplne rovnako, ako pri prvej aplikácii.

Ďalšou možnosťou je odstránenie gél lakového materiálu za pomoci brúsky, s vhodnou frézou, najlepšie kónického tvaru (ktorá sa zužuje) z tvrdokovu, napríklad karbidu, wolframu alebo keramiky.

Malinkatá rada na záver o gél laku Truscada

Ak chcete nechty výrazne spevniť, určite odporúčam podkladový Gél lak aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvá vrstva môže byť veľmi tenká a pri druhej vrstve sa snažte málinko vymodelovať C oblúk nanesením Gél laku pozdĺžne na povrchu nechtu a štetcom ho málinko vymodelovať do oblúčika. Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty vydržia až 4 týždne. Druhou vrstvou je možné tiež málinko predĺžiť necht na papierovú šablónku.

Gél lakový systém pre alergikov je v našej ponuke veľmi široký, môžete mať aj tzv. NM gél, čiže gél lak, ktorý je vhodný na tzv. "nahú manikúru". Táto varianta je veľmi jednoduchá, bez použitia farebných gél lakov, pretože NM gél je vlastne kombináciou gél laku na prírodný necht a jemné farby dohromady. Ide teda o jedinečné, jemne zatónované gél laky, v prekrásnych nude odtieňoch. Týmto gél lakom dávajú prednosť konzervatívne ženy, ktoré nechcú na nechtoch akejkoľvek farebnosti a chcú iba „nádychové“, polopriehľadne rôzne tónované produkty alebo tiež ženy v zdravotníctve a ďalších profesiách, kde je kladený dôraz na krásny vzhľad nechtov, avšak bez výrazných tónov. Na záver tejto "nahej manikúry", ktorú je ideálne vždy aplikovať v dvoch tenkých vrstvách, vždy určite odporúčam ukončovací bezvýpotkový gél lak No wipe.

Samozrejme, pokiaľ sa rozhodnete, že chcete aplikovať na zatónovaný NM gél akýkoľvek farebný gél lak, tak určite môžete a budete postupovať rovnako, ako by išlo o priehľadný podkladový gél lak.

Všetky farebné Gél laky Trusdada možno využiť ako do klasickej gélovej modeláže, tak aj na poly gél alebo akrylový materiál. Skrátka s nimi je možné pracovať rovnako, ako s farebnými gélmi.

Najpredávanejšie

pinie
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
brunette
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
reflecta6 gel lak
€13,52 –40 %
GEL-LAK 2IN1 Reflecta 6
TR-GL/REFLECTA/6
Pôvodne: €13,52  (–40 %)
€8,11
Reflecta12 gel lak
€13,52 –40 %
GEL-LAK 2IN1 Reflecta 12
TR-GL/REFLECTA/12
Pôvodne: €13,52  (–40 %)
€8,11
gel lak eddie
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
gel lak woodie
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
Loira
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
mortica gel lak
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
Fiesta gel lak
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39
versa gel lak
€10,66 –40 %
Pôvodne: €10,66  (–40 %)
€6,39

Cena

49
149

Značky

Farba

Typ farby

Zobrazených položiek: 28
Reflecta12 gel lak
Akcia
€8,11 / ks
€13,52 (–40 %)

Reflexný gél-lak/ farebný gél s trblietkami, ktorý mení vzhľad pri bežnom svetle a pri záblesku v...

TR-GL/REFLECTA/12
reflecta6 gel lak
Akcia
€8,11 / ks
€13,52 (–40 %)

Reflexný gél-lak/ farebný gél s trblietkami, ktorý mení vzhľad pri bežnom svetle a pri záblesku v...

TR-GL/REFLECTA/6
GEL-LAK UNICUM+ Alizaria (objemy 5ml)
Akcia Viac variant
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/ALIZARIA/8
autumn time gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/AUTUMN/TIME
blizard
Akcia Viac variant
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-/BLIZZARD/8
brown twig gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/BROWN/TWIG
brunette
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/BRUNETTE
gel lak eddie
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/EDDIE
Fiesta gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/FIESTA
gardenia
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/GARDENIA
gel lak gazana 5ml
Akcia
€4,89 / ks
€8,16 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/GAZANA
gemini
Akcia Viac variant
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/GEMINI/8
inferno
Akcia Viac variant
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/INFERNO/8
jackie
Akcia Viac variant
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/JACKIE/8
gel lak kona
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/KONA
Loira
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/LOIRA
lolita
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/LOLITA
long island gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/LONG/ISLAND
mortica gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/MORTICA
music of sun gel lak
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/MUSIC/OF/SUN
pinie
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/PINIE
gel lak plumeria
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/PLUMERIA
quince gel lak 5ml
Akcia
€4,89 / ks
€8,16 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/QUINCE
gel lak sisi
Akcia
€6,39 / ks
€10,66 (–40 %)

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky...

TR-GL/SISI
Hore
Ďalšie produkty
28 položiek celkom