GÉL-LAK UNICUM+ Blizzard

Rad profesionálnych hypoalergénnych (bezkyselinových) farebných gél lakov Unicum plus značky Truscada Vám prináša svojou konzistenciou "našľahanej krémovej", vysoko pigmentovanej farebnosti, ktoré majú málinko hustejšiu konzistenciu a parádne krytie už v prvej vrstve. Všetky gél laky značky Truscada sú vhodné aj pre alergikov a všetky ženy, ktoré dbajú na kvalitné certifikované šetrné produkty, bez akýchkoľvek škodlivých, nebezpečných, dráždivých či nešetrných látok.

Sú teda vhodné nielen pre alergikov, ale aj tehotné a dojčiace ženy.

logo

štandardná cena: €10,66 –40 % €6,39 / ks €0,80 / 1 ml
Dostupnosť: Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
Kód: TR-/BLIZZARD/8
GÉL-LAK UNICUM+ Blizzard
blizard
Akcia Viac variant
€10,66 –40 %

Podrobný popis

APLIKácia VIRTUÁLNa NEcHTárKA

Balenie: 8ml

Prirodzene tenký gél lakový systém pri správnej aplikácii zaistí vždy úžasné spevnenie prírodného nechtu a dlhodobú výdrž 3 - 4 týždne, nechty sú nielen krásne spevnené, ale navyše sa nelámu ani neštiepia (viď podrobný postup aplikácie a odstránenie nižšie).
Farebné gél laky Truscada sú každoročne podrobené náročnej a celosvetovo cenenej ISO certifikácii, ktorú stále táto značka úspešne obhajuje.

Nový luxusný zlato-čierny "ombrý" obal v kombinácii s parádnym plochým štetčekom, ktorý uľahčuje dokonalú aplikáciu, Vás nadchnú a naplnia pocitom dokonalosti a profesionality. V hornej časti vršku je odnímateľná priehľadná krytka, ktorá má v sebe ukrytú plastovú "guľôčku", ktorú môžete vybrať a natrieť ju konkrétnym farebným gél lakom z fľaštičky, vytvrdiť v lampe a vrátiť späť. Takto si ľahko farebne označíte konkrétny gél lak av šuplíčku už sa Vám potom v jednotlivých farebnostiach bude ľahko orientovať.

Zloženie/Ingredients

Urethane Acrylate Oligomer, PEG-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Ethylphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)phosphinate, Silica dimethyl silylate, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Neopentyl Glycol Propoxylate, Ethylhexyl Acrylate, P-Hydroxyanisole, CI 77891, CI 77492, CI 47005, CI 77491, CI 15865, CI 15850, CI 74160, CI 77266, CI 77007, CI 74260, CI 77288, CI 77346, CI 11710, CI 77000, Basic Red 1:1, Basic Violett 11:1, Solvent Yellow 135.

Podrobný postup aplikácie gél lakového systému TRUSCADA pre alergikov
Gél lak je vhodný pre každého, kto chce svoje prírodné nechty výrazne spevniť a zároveň využiť extra dlhú výdrž, ktorú Gél lakový systém ponúka, čo sú 3 - 4 týždne. Gél lak je vhodný pre všetky typy prírodných nechtov, kratších aj stredne dlhých a môže veľmi dobre s výdržou obstáť aj pri manuálne namáhaných nechtoch. Aplikácia Gél laku je naozaj veľmi jednoduchá a je vhodná ako pre profesionálky, tak pre domáce využitie. Gél lakový systém znamená aplikáciu celkom 4 vrstiev Gél laku. Podkladového priehľadného, ​​potom dve vrstvy farebného Gél laku a na záver ukončovací priehľadný Gél lak s vysokým leskom, väčšinou bezvýpotkového.

Najprv vykonáme manikúru, čo je dokonalá úprava tvaru a dĺžky nechtu pilníkom strenia hrubosti (napríklad pilník na prírodné nechty Truscada polmesiac jemnej a strednej hrubosti 180/240)

Ďalej vykonáme zatlačenie a odstránenie kožičky (napríklad pomocou pomarančového drievka či kovového zatlačovača a zrezávača kožičky Wirmet). Odstránenie kožičky možno tiež vykonať brúskou, pomocou špeciálnych fréz z tvrdokovu (karbid, volfram), tzv. plamienka (slzy) a guličky.

Potom celý povrch každého nechtu jemne zmatníme blokom (penovým pilníkom) strednej hrubosti, aby sme necht jednak povrchovo zrovnali, ale aj hlavne ho zbavili prirodzenej povrchovej mastnoty. Necht by mal byť takto starostlivo zmatnený celoplošne, aby vyzeral ako "pocukrovaný". Oprášime povrch nechtu štetcom na oprašovanie. Od tejto chvíle už si nikdy nesiahajte na povrch nechtov, aby ste si ich opäť nezamastili.

Potom aplikujeme špeciálnu dezinfekčnú a odmasťujúcu tekutinu Nail prep (alebo Fungian) a to starostlivo, po celej dĺžke nechtu, vrátane kožičky. Nechajte zaschnúť na vzduchu.

alebo

Teraz si už na nechty opäť nesmieme siahať, aby sme si ich znova nezamastili. Potom aplikujeme ďalšiu špeciálnu tekutinu, ktorá sa volá priľnavač gélu (Primer alebo Bonder)

Ten nanášame vo veľmi malom množstve (veľa utrite štetec o hrot fľaštičky) iba na necht, nikdy nie na kožičku. Dbáme starostlivo na to, aby priľnavač nikdy nestiekol ku kožičke! Počkáme chvíľočku na naozaj dokonalé zaschnutie tekutiny alebo môžeme nechty na chvíľu vložiť do lampy., aby sme urýchlili schnutie priľnavača. Je veľmi dôležité, aby priľnavač bol dobre zaschnutý. U priľnavača vždy platí, že pokiaľ je ho vo fľaštičke už malé množstvo na dne, tak ho už vyhoďte a kúpte si nový. Zvyškový priľnavač je totiž už veľmi spojený s prachom a prestáva byť pri konci funkčný.

Teraz aplikujeme prvú vrstvu podkladového priehľadného gél laku v jednej tenšej vrstve a pretiahneme aj spodný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Vzniknutý výpotok na povrchu nemusíme stierať.

Pokiaľ chceme nechty mať viac spevnené, môžeme aplikovať druhú tenkú vrstvu podkladového gél laku a vytvrdíme ho rovnakým spôsobom. Je tiež možné u tejto druhej vrstvy maličko vymodelovať C oblúk, vďaka ktorému budete mať zaistenú ešte vyššiu pevnosť, tvrdosť a odolnosť proti nárazom, ktorým sú denne nechty vystavené. A to hlavne v prípade, že sa venujete manuálnej práci. Nezabudnite vždy pretiahnuť spodný okraj nechtu. Po tejto druhej podkladovej vrstve nemusíte stierať výpotok. Ale keď ho zotrite (špeciálnou tekutinou Cleaner, nanesenou na buničinu) a následne povrch gél laku jemne prepilujete penovým pilníkom a oprášite oprašujúcim štetcom, bude to lepšie, pretože okrem porovnania tvaru ešte zaistíme následné lepšie priľnutie farebného gél laku a jeho "nesťahovanie sa" od krajov.

Potom aplikujeme akýkoľvek farebný Gél lak v tenkej vrstve a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Nestierame výpotok.Znovu rovnakým spôsobom aplikujeme ďalšiu farebnú vrstvu Gél laku, aby sa farba krásne scelila. Nestierame výpotok.

Na záver aplikujeme priehľadný ukončovací Gél lak a opäť pretiahneme cez voľný okraj nechtu (zabalíme necht). Vytvrdíme v uv/ľad lampe 1 minútu (alebo v uv lampe 2 minúty). Stierame výpotok iba v prípade, že sme na záver aplikovali výpotkový Gél lak. Zotretie výpotku prevedieme tak, že na buničinový štvorček aplikujeme čistič nechtov (cleaner) a mechanicky výpotok z povrchu nechtu zotrieme. Na záver môžeme aplikovať výživný nechtový olejček na kožičku okolo nechtov. Hotovo!

Dôležité upozornenie

Nikdy nepracujte s gélovými produktmi v blízkosti okna s priamym slnečným svitom alebo vo vonkajších priestoroch, ako sú terasy, balkóny, dvory, záhrady! UV žiarenie Vám všetky produkty vytvrdia vo fľaštičkách alebo téglikoch. Tým sú potom produkty navždy znehodnotené. Taktiež si dávajte pozor, aby ste gélové produkty mali uložené z dosahu svitu Vašej UV/LED lampy. Dosah svitu lampy môže Vaše produkty taktiež vytvrdiť priamo vo fľaštičkách, vrátane štetcov s gélom pri aplikácii gélovej modeláže. Lampu teda majte vždy bokom a nepracujte priamo pred ňou. Všetky gélové produkty uchovávajte dobre uzavreté v bežnej izbovej teplote, bez prístupu svetla a slnka, napríklad v šuplíku. Veľmi teplé letné počasie gélovým produktom nesvedčí, teplom sa nielen stávajú redšími, ale tiež sa rozťahujú (vzlínajú), preto sa Vám niekedy môže stať, že v lete sa gélové produkty môžu dostať do závitov uzáverov a tam aj teplom zatvrdnúť. Ideálne skladovanie v horúcom letnom počasí je teda v čo najchladnejšom priestore Vašej domácnosti či salónu, avšak nie v chladničke.

#ShowMore#

Odstránenie gél lakového systému Truscada

Vykonáva sa pilovaním pomocou profesionálneho papierového pilníka strednej hrubosti, napríklad 100/180.

Najprv začneme povrch Gél laku odpilovávať hrubšou stranou pilníka (100). Potom, čo je väčšina farebného Gél laku odstránená, pokračujeme jemnejšou stranou pilníka (180) až do úplného odstránenia farebného Gél laku. Potom už nechty iba dohladíme jemnejším penovým pilníkom. Nikdy sa nesnažte odpilovať aj pôvodnú podkladovú vrstvu gél laku. Tá na nechte neustále zostáva a tým si neustále ochraňujeme naše prírodné nechty pred postupným oslabovaním zbytočným prílišným pilovaním.

Potom, keď chceme ihneď znovu aplikovať Gél lak, robíme všetko úplne rovnako, ako pri prvej aplikácii.

Ďalšou možnosťou je odstránenie gél lakového materiálu za pomoci brúsky, s vhodnou frézou, najlepšie kónického tvaru (ktorá sa zužuje) z tvrdokovu, napríklad karbidu, wolframu alebo keramiky.

Malinkatá rada na záver

Pokiaľ chcete nechty výrazne spevniť, určite odporúčam podkladový  Gél lak aplikovať v dvoch vrstvách. A to tak, že prvá vrstva môže byť veľmi tenká a pri druhej vrstve sa snažte málinko vymodelovať C oblúk nanesením Gél laku pozdĺžne na povrchu nechtu a štetcom ho málinko vymodelovať do oblúčika. Takto spevnený základ potom následne oveľa viac obstojí pri nárazoch a nechty vydržia až 4 týždne. Druhou vrstvou je možné tiež málinko predĺžiť necht na papierovú šablónku.

Gél lakový systém pre alergikov je v našej ponuke veľmi široký, môžete mať aj tzv. NM gél, čiže gél lak, ktorý je vhodný na tzv. "nahú manikúru". Táto varianta je veľmi jednoduchá, bez použitia farebných gél lakov, pretože NM gél je vlastne kombináciou gél laku na prírodný necht a jemné farby dohromady. Ide teda o jedinečné, jemne zatónované gél laky, v prekrásnych nude odtieňoch. Týmto gél lakom dávajú prednosť konzervatívne ženy, ktoré nechcú na nechtoch akejkoľvek farebnosti a chcú iba "nádychové", polopriehľadne rôzne tónované produkty alebo aj ženy v zdravotníctve a ďalších profesiách, kde je kladený dôraz na krásny vzhľad nechtov, avšak bez výrazných tónov. Na záver tejto "nahej manikúry", ktorú je ideálne vždy aplikovať v dvoch tenkých vrstvách, vždy určite odporúčam ukončovací bezvýpotkový gél lak No wipe.

Samozrejme, pokiaľ sa rozhodnete, že chcete aplikovať na zatónovaný NM gél akýkoľvek farebný gél lak, tak určite môžete a budete postupovať rovnako, ako by išlo o priehľadný podkladový gél lak.

Všetky farebné Gél laky TRUSDADA je možné využiť ako do klasickej gélovej modeláže, tak aj na poly gél alebo akrylový materiál. Skrátka s nimi je možné pracovať rovnako, ako s farebnými gélmi.

Čo všetko budete potrebovať na profesionálnu manikúru a aplikáciu GÉL LAKOVÉHO systému značky TRUSCADA  pre alergikov

alebo

alebo

alebo

alebo

Viete, že
  • značka TRUSCADA  má hypoalergénne produkty v úplne celom sortimente -  s certifikáciou ISO?
  • značka TRUSCADA prináša od roku 2009 na trh produkty najvyššej kvality, vyrábané z tých najlepších materiálov?
  • značka TRUSCADA vyvíja výrobky vo vysoko špecializovaných laboratóriách, ktoré sú prísne kontrolované smernicami Európskeho kozmetického priemyslu?
  • značka TRUSCADA je predávaná v niekoľkých krajinách sveta, okrem domovského Slovenska aj v Česku, Taliansku, Spojených arabských emirátoch, Monaku, Grécku, Portugalsku, Śpanielsku, Chorvátsku, Slovinsku, Fínsku, Švédsku, Belgicku, Francúzsku, Holandsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Nemecku Anglicku, Írsku, Poľsku, Maďarsku, Lotyšsku, Bielorusku, Rusku, Rumunsku, Bulharsku, Ukrajine.

Prečo sú dôležité ISO certifikáty? Chráni zdravie Vás aj Vašej klientky!

  • zabezpečujú medzinárodnú kontrolu nad výrobou
  • zaručujú len schválené materiály najvyššej kvality
  • z dlhodobého hľadiska zaručujú bezpečnosť, chránia Vás aj Vašich klientov
  • garantujú, že výrobky neobsahujú žiadne nešetrné a nebezpečné látky
  • kontrolujú proces výroby od vstupných ingrediencií až po finálny výrobok
  • sú vhodné aj pre alergikov a dermatologicky citlivé zákazníčky

Ako prebieha proces kontroly pred udelením ISO certifikátu, ktorý je nutné obhajovať a obnovovať každý rok? Chemickí špecialisti kontrolujú výrobný proces od začiatku výroby až po finálny úkon. Kontroluje sa zloženie výrobku, kvalita pigmentov, bezpečnosť materiálov, čistota prostredia či procesy v spoločnosti. Až na základe splnenia všetkých kvalitatívnych aj bezpečnostných podmienok je udelený certifikát ISO, ktorý je platný po dobu jedného roka. Potom je potrebné znovu tento certifikát obnovovať. Značka Truscada každoročne tento certifikát úspešne obhajuje a je tak pre Vás zárukou najvyššej kvality.

Každý certifikovaný produkt má tzv. "bezpečnostný list", čo je vlastne taký "rodný list" každého konkrétneho produktu. Táto karta bezpečnostných údajov obsahuje presné zloženie produktu a tiež je zárukou, že produkt je schválený pre predaj v rámci Európskej únie na použitie na ľudské telo, teda dermatologicky schválený. Kartu bezpečnostných údajov na vyžiadanie zasielame mailom každej profesionálke, ktorá oň požiada, v rámci kontrolných úradov, napríklad hygieny či živnostenského úradu.

Dôležité upozornenie: Prosíme, ak ste alergik, prečítajte si náš dôležitý podrobný článok ohľadom alergií, čo všetko je ideálne dodržať, aby sa alergia znovu nedostavila. Súčasťou článku sú aj odkazy, čo budete potrebovať od A až do Z na konkrétny zvolený systém úpravy nechtov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Gél lak Truscada farebný
Hmotnosť: 0.03 kg
Farba: zelená
Krajina pôvodu: Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: