LAVOSEPT dezinfekcia na koži 500 ml

Roztok na kožu 500 ml náhradná náplň citrón.

Alkoholový dezinfekčný prípravok vo forme roztoku, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysúšaniu a podráždeniu pokožky.

Položka bola vypredaná…
€11,89 / ks €2,38 / 100 ml
Dostupnosť: Vypredané
Kód: AM-LAV/RUC/500
LAVOSEPT dezinfekcia na koži 500 ml

Podrobný popis

Lavosept® je alkoholový dezinfekčný prípravok na hygienickú dezinfekciu kože. Dodáva sa vo forme roztoku alebo číreho gélu, ktorý obsahuje aj zjemňujúce a hydratačné prísady, ktoré zabraňujú vysúšaniu a podráždeniu pokožky.

Prípravok Lavosept® je vhodný na použitie všade tam, kde dochádza ku kontaktu s veľkým počtom osôb - v nemocniciach, ordináciách, v stravovacích prevádzkach, v potravinárskych výrobách, v oblasti rehabilitácie, v kozmetických salónoch pri manikúre, modeláži umelých nechtov, pedikúre, tetovanie kože , v športových zariadeniach, v požičovniach športového náčinia, fitness, wellness, pri nákupoch v supermarkete, pri cestovaní atď.

Dezinfekčná účinnosť prípravku Lavosept® bola posudzovaná na Štátnom zdravotnom ústave v Prahe, v Centre epidemiológie a mikrobiológie v Národnom referenčnom laboratóriu pre dezinfekciu a sterilizáciu.

Zloženie/Ingredients

100 g změsi obsahuje 45 g Isopropylalkoholu a 30 g Ethylalkoholu, Parfum, Citral, Limonene.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Druhy dezinfekcií: na kožu
UFI kód: TC00-U08Y-H00U-FXCG
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: